hit counter for tumblr

Hayvan Bakıcısı – Çiftlikte İş Arıyorumİlan Tarihi: 03 Ocak 2012, Salı
Türü: hayvan bakımı
Şehir: Istanbul
Ekleyen: Bekir Güler
Telefon: 537 408 81 78


İlan Detay | Hayvan Bakıcısı – Çiftlikte İş Arıyorum

Çiftlikte iş arıyorum, özellikle koyun çiftliği için hayvan bakıcısı olarak, iş verebilecekler beni arayın. Genel olarak çiftlik işlerinde iş tecrübem var, özelliklede küçükbaş hayvancılık konusunda uzmanım. Hayvanların bakımı ile ilgili hayvan bakıcısı arayanlar beni arasın.

Özgeçmişim, 

Merhaba, 1960 balıkesir doğumluyum, Bandırma Marmara Hayvancılık Araştırma Enstitüsünde 25 yıllık tecrubem var. Bu çiftlikte son 10 yılımı koyunculuk kahyası olarak geçirdim. Bilindiği üzere devlete ait olan çiftlikte manda, keçi, inek ve koyun türlerinin üretim ve araştırması yapılmakta. Küçükbaş hayvancılık konusunda uzmanım sürekli çalışan bir tempoyla geçtiği için zamanım çevik bir yapım var.

Aktif olarak çalışabiliyorum. Emekliliğimi aldıktan sonra yasım gereği erken olduğundan ve koyunlara olan ilgimden bu işe devam etmek istiyorum. Hayvanların cins, yemleme, güdüm, sağlık ve genel bakımı (koyun kırkımı, kilo takibi, tırnak bakımı) gibi konularda uzmanım. Seyahat engelim yok, Anlaşma olduğu takdirde çiftliğe yerleşebilirim.

Bekir Güler

İletişim Tel.  0537 408 81 78

Bunca tecrübeme dayanak, hayvan bakıcısı olarak çiftlikte iş arıyorum. Bütün hayvanların bakımı konusunda tecrübem var, özelliklede küçükbaş hayvanların bakımı ile ilgileniyorum. Koyun çiftliği için hayvan bakıcısı ihtiyacı olanlar hemen arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. huseyın yesılyapak

    BEKIR BEY ARAYIN GORUSELIM

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.