hit counter for tumblr

Dondurulmuş Tavuk Eti – Tavuk İhracatı İçin Şirketler Aranıyorİlan Tarihi: 19 Temmuz 2011, Salı
Türü: BROILER FROZEN CHICKEN
Şehir: Izmir
Ekleyen: S.HAMDI CALIS
Telefon: 05427140030


İlan Detay | Dondurulmuş Tavuk Eti – Tavuk İhracatı İçin Şirketler Aranıyor

Dondurulmuş tavuk eti ihracatı yapan şirketimiz, Dubai’ye her ay 5 konteynır dondurulmuş piliç eti göndermektedir. Dondurulmuş tavuk ihracı için kontrat yapabilecek şirketler aranmaktadır. İlgilenen şirketler bizimle irtibata geçebilirler.

ILGILENEN ŞİRKETLER;

HER AY 5 KONTEYNIR, KONTRATLI, 800 – 1300 GR, 45 GUNLUK, DONDURULMUS TAVUK DUBAI’YE GONDERILMEK UZERE IHTIYAC DUYMAKTAYIZ.

ILGILENEN TEDARIKCILER GORUSMEK UZERE IRTIBAT KURABILIR.

İlgilenen arkadaşlar 0542 714 00 30 nolu telefonla bize ulaşabilirler.

Yukarıda gramaj ve diğer özellikleri belirtilen dondurulmuş piliç eti tedarik edebilecekler, arayın kontrat yaparak iş ortaklığı kuralım.

Dondurulmuş tavuk ihracatı yapabilecek şirketler arayın görüşelim.

Dondurulmuş tavuk eti için kontrat yapabilecek şirketler telefonla yada mesaj yolu ile bizimle irtibata geçsinler. Dubai’ye her ay 5 kontenyır dondurulmuş piliç eti ihracatı yapalım.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.