hit counter for tumblr

Arpa Posası – Uygun Arpa Küspe Fiyatları İzmir’deFiyat Bilgisi: 0001 TL
İlan Tarihi: 13 Haziran 2011, Pazartesi
Türü: arpa küspesi
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Izmir
Ekleyen: OSMAN
Telefon: 05074022446
Adres: İZMİR BORNOVA


İlan Detay | Arpa Posası – Uygun Arpa Küspe Fiyatları İzmir’de

Arpa posası veya başka bir deyişle arpa küspesi arayanlar, arpa posası satmaktayız. Arpa posası arayanlar bizimle irtibata geçiniz. Arpa küspe fiyatları uygun olup Türkiyenin her yerine gönderilebilir.

İzmir’den Türkiye’nin her yerine arpa posası başka bir deyişle arpa küspesi temin edilir. Arpa küspe fiyatları tonaja ve gideceği yere göre değişmektedir. Büyükbaş besi ve sagım hayvanlarında etkisi büyüktür kullanan arkadaslar memnun kalıp faydasını görmüşlerdir arayın görüşelim. NOT FIYAT YEM FIYATLARINA GÖRE YARI YARIYA UYGUNDUR…. İrtibat Telefonu  0507 402 24 46

Kaba yemler sınıfına giren arpa posası büyükbaş besi hayvancılığı ve süt hayvancılığı yem rasyonu içerisinde kullanılmakta verim yönünden faydaları görülmektedir. Kaba yemler sınıfı olarak değerlendirilsede arpa posası gıda değeri kaba yamlarden daha iyidir.

Arpa küspe fiyatları veya arpa posası fiyatları uygundur. Arpa posası tonaja ve gideceği yere göre fiyatlarda değişiklik görülebilir. Türkiye’nin neresinden isterseniz isteyin arpa posası temin edilir ve gönderilir.

Arpa posası ihtiyacı olanlar telefonla veya mesaj yolu ile bizimle irtibata geçsinler. Arpa küspesi veya başka bir deyişle arpa posasına ihtiyacı olanlara ne kadar isterlerse uygun arpa küspesi fiyatları ile sevkiyat yapılır. Arayın  bizi kaba yemler sınıfından olan arpa küspesi ayarlayın nerede iseniz oraya gönderelim.
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. metin seçim

  yukarıdaki tel. aradım telefon kullanılmıyor arpa posası temin edebilirmisiniz.

 2. Mert kut

  05324621114
  Arpa posasi icin arayiniz…

 3. salıh akturk

  ıyı gunler ton fıyatı nekadar kocaelı başişkele d-100 karayolu uzerındekı yerımıze 17-20 ton naklıye ucretı ne olur hayırlı ışler dılerım salıh akturk 05323919921

 4. Mert kut

  Dökme 205 tl
  50 şer kiloluk çuvalda tonu 225 tl
  0532 462 11 14

 5. alpaslan yılmaz

  kaç para tonu manisa selendi ilçesine kaç paradan gelir

 6. İSA ARSLAN

  alacağım küsbe 10 ton dur. 1 tonu ankara kazan örencik köyüne nakliye dahil kaça gelir acil bilgi 0538/722/15-86

 7. yüksel erkoyuncu

  iygunler bi kamyon kuspe paketli vadeli kac para olur mesela 45 gun pesint kaca olur gonen balikesire

 8. birol yılan

  5 ton arpa küspesi fethiyeye kaç paraya mal olur bize teşekkürler iyi çalışmalar 05334626807

 9. Muhammed

  En az 20 ton alımda Sakarya teslim kaça gelir bu arpa posası

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.