hit counter for tumblr

Bursada Satılık Arı Kovanı – Uygun Arı Kovanı Fiyatları

Fiyat Bilgisi: 175 TL
İlan Tarihi: 23 Temmuz 2011, Cumartesi
Güncelleme: 23 Temmuz 2011, Cumartesi
Türü: ARILI KOVANLAR
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: İSMET TOZAN
Telefon: 0535 967 97 30
Adres: KURŞUNLU MAHALLAESİ, BADEMLİ SOK. GEMLİK
İlan Detay | Bursada Satılık Arı Kovanı – Uygun Arı Kovanı Fiyatları

Bursada satılık arı kovanı almak isteyenler, satılık arılı kovan acil olarak satılacaktır. Satılık arı kovanı Bursa Gemlik ilçesinde bulunmaktadır.

BURSA YÖRESİNDE BAKTIĞIM ARILARI, YERİN YIKILMASI NEDENİYLE SATIYORUM. YOKSA ÇOK MEMNUNUM, ÇOK FAZLA BAL ÜRETİMİ GERÇEKLEŞİYOR VE ARILAR ÇOK SAĞLIKLI HIZLA OĞUL VERİP ÜRÜYOR. MERAKLISINA, YERİ OLANA VE BU İŞİ YAPANA KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. ARILAR SANDIKLARI İLE BİRLİKTE OLDUĞU GİBİ VERİLECEKTİR. SANDIKLAR TEK KATLIDIR. ARILI KOVAN FİYATLARI UYGUNDUR.

İLETİŞİM BİLGİSİ: 0535 967 97 30

Arı kovanı resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Acil olarak satılacağından arı kovanı fiyatları oldukça uygun verileceğinden düşüktür.

Yukarıda özellikleri yazılı ve arılı kovanı resimleri görülen tek katlı kovanlar yer sorunu yüzünden acil lolarak satışa sunulmuştur. Arılı kovan fiyatları uygundur.

Bursada satılık arı kovanı almak isteyenler telefonla yada mesaj yoluyla bana ulaşabilirler. Arı kovanı fiyatları oldukça uygundur. Arı kovanları bakımlıdır, arayın kaçırmayın.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.