hit counter for tumblr

İhtiyaçtan Satılık Kovan – Satılık Arılı Kovan Sakarya’daFiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 27 Haziran 2011, Pazartesi
Kimden: Üreticiden
Şehir: Sakarya
Telefon: 0532 4573052


İlan Detay | İhtiyaçtan Satılık Kovan – Satılık Arılı Kovan Sakarya’da

İhtiyaçtan satılık kovan, arıları ile beraber yaklaşık 100 adet arılı kovanı satıyorum. Sakarya’da arıcılık yapmaktayım, satılık arılı kovan sağlıklı olup, herhangi problemi yoktur. Yaşlandığım için koşturamıyorum, birazda maddi ihtiyaçtan dolayı satışa çıkarmaktayım.

Yaklaşık 100 kovan sağlıklı ve güçlü arılarımı, kovanıyla beraber acil satıyorum. Emekli polisim biraz yaşımdan birazda ihtiyaçtan ötürü satmak zorundayım. Bu yılki balını henüz sağmadım. İhtiyacınız kadar arıyı benden alabilirsiniz. SAKARYA 0532 457 30 52

Arılı kovan arayanlar ihtiyacınız kadar olan kovan alabilirsiniz. Arılı kovan fiyatları uygundur. Benimle irtibata geçin arılı kovan fiyatları hakkında bilgi vereyim.

İrtibat telefonu.  0532 457 30 52 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesaj yolu ilede ulaşabilme imkanınız mevcuttur.

İhtiyaçtan satılık kovan 100 adet olup hepsinde sağlıklı arı mevcuttur. Arılı kovan arayanlara duyrulur. Telefonla irtibata geçerdeniz arılı kovan fiyatları hakkında bilgi verebilirim. Satılık arılı kovan arayanlar bu fırsatı kaçırmayın sağlıklı arılı kovanınız olsun.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.