hit counter for tumblr

Satılık Arılar – Satılık Arılı Kovan Sakarya’daFiyat Bilgisi: 350 TL
İlan Tarihi: 28 Mayıs 2011, Cumartesi
Türü: bal arısı
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: muhsin temizoğlu
Telefon: 0537 550 43 26


İlan Detay | Satılık Arılar – Satılık Arılı Kovan Sakarya’da

Satılık arılar Sakarya’da olup, satılık arılı kovan olarak veya kovansız satılıktır. Satılık arılar ile satılık arılı kovan arayanlar bizimle irtibata geçiniz. Arı fiyatları koloni olarak 350 TL dir.

Satılık arılar, satılık arılı kovan ve kovansız arı olarak Sakarya ili Pamukova ilçesinde bulunmaktadır. Sahibinden satılık arı arayanlar telefonla veya mesaj yolu ile bize ulaşabilirsiniz. İrtibat telefonumuz,  0537 550 43 26 dır.

Arı fiyatları ve satılık arı kovanı fiyatlarımız, uygun olarak tesbit edilmiştir. İhtiyacı olanlar arayıp alabilirler.

Satılık arılı kovan olarak alabilirsiniz yada kovansız arıları alma imkanına sahipsiniz. Arı kovan fiyatları üzerinde anlaşabiliriz. Arı kovanı fiyatları uygundur. Satılık kovan ve satılık arılı kovan mevcuttur.

Satılık arılar ile ilgilenenler, satılık arılı kovan ile kovazsız arı satışlarımız devam etmektedir. Satılık kovan, satılık arılı kovan ve sahibinden satılık arılar arayanlar telefonla veya mesaj yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Satılık kovan, satılık arılı kovan ve sahibinden satılık arılar arayanlar arı fiyatları uygundur arayın bizi arılı kovan sahibi olun.

 

 
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.