hit counter for tumblr

Satılık Arılı Kovan – Sahibinden Arı KovanıFiyat Bilgisi: 200 TL
İlan Tarihi: 12 Mayıs 2011, Perşembe
Türü: Kafkas
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Ordu
Ekleyen: murat
Telefon: 530 765 03 31
Adres: ordu gölköy


İlan Detay | Satılık Arılı Kovan – Sahibinden Arı Kovanı

Satılık arılı kovan almak isteyenler hemen acele etsinler. Sahibinden arı kovanı arıları ile birlikte satılıktır. Toplam olarak 85 adek satılık arılı kovan bulunmaktadır. Sahibinden satılık arılı kovan fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

Ordu Gölköyde bulunan kovanı ballığı ve şurupluğu yeni en gözde cinslerden olan kafkas 85 kovan arı ihtiyaçtan dolayı satıllıktır.

Sahibinden arı kovanı içerisinde bulunan kafkas arıları ile birlikte ihtiyaçtan dolayı acil olarak satılacaktır.

Satılık arılı kovan almak isteyenler, arılı kovan fiyatları ve özellikleri belirtilen kovanları almak için telefonla ve mesaj yolu ile satılık arılı kovan sahibine ulaşabilirler. Arılı kovan sahibi tarafından acilen satılacaktır. İlgilenenlere duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.