hit counter for tumblr

Avusturyadan Simental Dana – Simental Besi DanasıFiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 01 Ağustos 2011, Pazartesi
Türü: Simental
Kimden: Sahibinden
Şehir: Ankara


İlan Detay | Avusturyadan Simental Dana – Simental Besi Danası

Avusturyadan simental dana isteyenler şu an 140 hazır simental besi danası bulunmaktadır. Hakiki Avusturya simental besi danası isteyenlere yeniden simental dana temin edilir.

Birinci sinif, karantinasi tamamlanmis, bakanlik veteriner komisyonu tarafindan secilmis, yüklemeye hazir, orjinal erkek simentallerimiz hazirdir.

gemi mallari yada Polonya’dan gelip kulak numarasi degistirilenlerden DEGILDIR!
ORJINAL AVUSTURYA SIMENTALI!
2 transportluk ( 140 tane) hazirdir. Devamini da hemen yapabiliriz isteyene,
ilkinde agirlik ortalamasi 210-220kg dir.
ikincisinde 200-210kg dir.

Türkiye teslim fiyati(karantina,veteriner, ulasim, gümrük vs. hersey dahil) olarak 5,5 Euro/Kg. Bu teslimat fiyati Ankara-Kayseri civarlari icindir Istanbul ve civarindan teslim almak isterseniz ufak bir düsüs olacaktir.

Kendi ithal izniyle gümrüge sokmak isteyenler icin bu imkan da mevcuttur ama istemeyenlere herseyiyle biz ilgilenip direk teslim ediyoruz.

Direk bizi arayabilirsiniz ya da numara birakin sizi hemen arayalim.
0043 676 614 93 23
0043 1 405 35 72

Yukarıda simental dana fiyatları ve diğer teslim şartları belirtilmiş, satılık simental danalar için arayın bizi istediğiniz simental danaları getirelim.

Avusturyadan simental dana için arayın bizi Türkiye teslimi uygun simental dana fiyatları ile sizlere besi danası teslim edelim. Simental besi danası için arayın veya mesaj bırakın biz sizi arayalım.
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. Yusuf

  hayırlı ramazanlar.gebe düve ve etçi simental arıyoz.180 tane alırım.fiyatlar ne olur.hem etçi hem sütçü alıcaz.bekliyoz fiyat gamze hanım.saolasın.

 2. Osman

  Gamze hanım holştayın var mı? gebe düve olsun 200 tane alacaz Allah razı olsun gamze bacı bizımde işimizi hallet sagolasan

  • yavuz.degirmenci

   selam Osman Bey,

   size 200 adet gebe düve holstayn tehmin ederim,
   Irtibat:0036303634687

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.