hit counter for tumblr

Belçika Mavisi Buzağı Satışı – Satılık Buzağılar

Fiyat Bilgisi: 1800 TL
İlan Tarihi: 21 Eylül 2011, Çarşamba
Türü: simental
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: KAYNARCA
İlan Detay | Belçika Mavisi Buzağı Satışı – Satılık Buzağılar

Kaynarca’da Belçika mavisi buzağı satışı ile diğer sığır ırkı buzağı satışı halen devam etmektedir. Satılık belçika mazisi buzağı ile birlikte simental buzağı satışı, hereford buzağı satışı, şarole buzağı satışı, holstein buzağı satışı ve angus buzağı satışı yapılmaktadır. Hazer Emlak güvencesi ile buzağı fiyatları belirlenmiş olup, siz ihtiyaç sahiplerine sınırsız hizmet çabamız devam etmektedir.

LİTVANYADAN SÜREKLİ OLARAK GETİRDİGİMİZ SİMENTAL HEREFORD ŞAROLE HOLSTEİN ANGUS BELÇİKA MAVİSİ CİNS BUZAĞILARIMIZIN SATIŞLARI DEVAM ETMEKTEDİR.2 3 AYLIK OLARAK GETİRDİGİMİZ BUZAĞILARDAN ALMAK İSTEYENLER ÇİFTLİKLERİMİZİ ZİYARET EDEREK SEÇEBİLİR ALIM YAPABİLİRLER.

İRTİBAT TEL:   0546 851 66 57

Satılık ithal dana resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Bütün sığır ırkı buzağılar Litvanya’dan ithal buzağı olarak getirilmektedir. Resmi işlemleri yapılmış satılık buzağılar için sevk bakımından herhangi bir engel yoktur.

Belçika mavisi buzağı satışı ile beraber simental buzağı satışı, hereford buzağı satışı, şarole buzağı satışı, holstein buzağı satışı ve angus buzağı satışı yapılmaktadır. Satılık buzağı fiyatları uygundur. İstediğiniz sığır ırkı buzağı seçimi yapabilirsiniz. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.