hit counter for tumblr

Besilik Danalar – Besilik Dana Fiyatları 1.750 – 3.000 TL.

Fiyat Bilgisi: 4500 TL
İlan Tarihi: 14 Ekim 2011, Cuma
Türü: inek,dana,düve
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Bursa
Ekleyen: SERKAN
Telefon: 0534 712 03 90
Adres: BURSA KARACEBEY
İlan Detay | Besilik Danalar – Besilik Dana Fiyatları 1.750 – 3.000 TL.

Çiftliğimizde doğmuş ve yetişmiş 3 ila 10 aylık arası besilik danalar, besilik dana fiyatları için arayın yada çiftliğimize gelin görüşelim. Ayrıca çiftliğimizde satılık süt inekleri ile satılık gebe düveler mevcuttur. İhtiyacı olan arkadaşlara duyrulur. 

ÇİFTLİKLERİMİZDE BAKMAKTA OLDUĞUMUZ BESİLİK DANALAR SATILIKTIR. 3.4.5.6.7.8.9.10 AYLIK VE ÜSTÜDÜR. DANA FİYATLARI 1.750 İLA 3.000 TL. ARASIDIR BİRİNCİ SINIF SÜT İNEKLERİ İLE GEBE DÜVELERİMİZİDE SATIYORUZ. İNEKLERİMİZİN İNEK SÜT VERİMİ GÜNLÜK 25 – 42 LT ARASINDA OLUP MİSAFİRİMİZ OLDUĞUNUZ TAKTİRDE SAĞIMLARINA KATILIP KENDİNİZDE TEYİT EDEBİLİRSİNİZ. DÜVELERİMİZİN GEBELİKLERİ 3 – 7 AY ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. TOHUMLAMA BELGELERİ VE BİRLİK KAYITLARI MEVCUTTUR. İNEK VE DÜVELERİMİZ KREDİLİ SATIŞA UYGUNDUR. KREDİLİ SATIŞLARDA BANKACA İSTENEN TÜM EVRAKLAR FİRMAMIZ TARAFINDAN HAZIRLANIR. İSTEYEN ARKADAŞLARA FATURA KESERİZ HAYVANLARIMIZIN HEPSİ SÜT BİRLİĞİNE VE DAMIZLIK BİRLİĞİNE KAYITLIDIR HEPSİ İŞLETMEMİZDEDİR. ALMIŞ OLDUGUNUZ HAYVANLARDAN YAPTIĞIMIZ SÖZLEŞMEYE GÖRE BEYENMEDİĞİNİZ HAYVANLARI DEĞİŞTİRİR PARANIZI GERİ İADE EDERİZ BİZİM İŞİMİZ HAYVANCILIKTIR. GERÇEK ALIŞ VERİŞ VE DOĞRU KAZANÇ SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ ALIŞVERİŞ ÖNEMLİ DEĞİL MİSAFİRİMİZ OLMANIZDA YETER HERKES YERİNDE BELLİ OLUR. SELAMLAR. SATIŞI GERÇEKLEŞEN HAYVANLAR İSTENDİĞİ TAKTİRDE KENDİ ARAÇLRIMAIZLA ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR.

ARKADAŞLAR BEN SİZLERİN EN GÜZEL ŞECİMİ YAPICANIZA İNANIYORUM SAYGILAR SEVGİLER.

Serkan Et Tarım Hayvancılık

Karacabey – Bursa

İletişim Tel. 0534 712 03 90 SERKAN   0537 355 96 63  oglum MUHAMMED

Besilik danalar için hemen arayın besilik dana fiyatları 1.750 TL den 3.000 TL ye kadar mevcuttur. Satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler için gelin çiftliğimize görüşelim. İlgili arkadaşlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.