hit counter for tumblr

Bursada Sahibinden Gebe Düveler – Satılık Süt İnekleri

Fiyat Bilgisi: 5000 TL
İlan Tarihi: 18 Temmuz 2011, Pazartesi
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEĞİ VE DAMIZLIK GEBEDÜVE
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: ONUR ÖZATEŞ
Telefon: 0539 846 69 61
İlan Detay | Bursada Sahibinden Gebe Düveler – Satılık Süt İnekleri

Bursada sahibinden gebe düveler ile sahibinden satılık süt inekleri, damızlık hayvanlar holstein ırkıdır. Süt hayvancılığı kredisi ile süt inekleri ve gebe düve arayanlar arayın bizi seçin damızlık hayvanlarınızı.

SAFKAN HOLSTEİN TAZE BUZALI SAHİBİNDEN SÜT İNEKLERİ VE SAHİBİNDEN GEBE DÜVELER!

ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM. BİRİNCİ SINIF HOLSTEİN GEBE DÜVE VE YENİ DOĞUM YAPMIŞ HOLSTEİN IRKI İNEK SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 25 LİTREDEN BAŞLAYIP 42 LİTRE ARASINDA YÜKSEK SÜT VERİMİ OLAN HAYVANLARMIZ DAİMA VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP TÜM SAĞLIK AŞILARIDA TAMDIR. Sığır yetiştiricilerimize damızlık degeri yüksek, fiyatı ve kredi alımına uygun hayvanları temin etmek için buradayız satışını yaptıgımız hayvanların gebelikleri, sağlık durumları, meme yapıları, vucut kondisyonlarına bakılarak ve fiyat yönünden en uygun hayvanlar siz degerli yetiştiricilerimize sunulmaktadır. Gebelik süreleri ise 4 ile 8 ay arasında değişmektedir. HAYVAN ALMAYA GELEN ARKADAŞLARIMIZA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLUP NAKLİYAT SIKINTIMIZ YOKTUR İSTEDİĞİNİZ YERLERE TESLİMAT YAPILIR ŞİMDİDEN HERKEZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLER HERKEZE HAYIRLI İŞLER DİLERİM. DÜRÜST ALIŞVERİŞ DOĞRU KAZANÇ. 0539 846 69 61 İRTİBAT NUMARAMIZ

Kendimize ait çiftlik resmi ile gebe düve resimleri ve inek resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Yukarıda özellikleri yazılı sahibinden gebe düveler ve sahibinden satılık süt inekleri bulunmaktadır. Damızlık hayvanlar için bütün resmi kayıtlar yapılmış olup, sevke hazırdır.

Bursada sahibinden gebe düveler ve sahibinden süt inekleri ile ilgilenenler gebe düve ve süt inekleri ihtiyacı olanlar bize telefonla yada mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Arayın damızlık hayvanlar için görüşelim. Toplu alımlarda pazarlık payı vardır.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.