hit counter for tumblr

Bursada Satılık Süt İnekleri – Süt İnek Fiyatları Uygundur

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 31 Ağustos 2011, Çarşamba
Türü: süt inekleri gebe düveler
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
İlan Detay | Bursada Satılık Süt İnekleri – Süt İnek Fiyatları Uygundur

Bursada satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler kendi çiftliğimde bulunmaktadır. Devlet destekli hayvancılık kredisi için uygun damızlık hayvan ihtiyacı olanlar hemen bizimle irtibata geçsin.

ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR DAMIZLIK VE ÜRETİM ÇİFTLİĞİMİZDE BAKILMAKTA OLAN 1.ve 2. BUZALARINI YAPMIŞ HAKİKİ ALACA HOLSTEİN CİNSLİ SÜT İNEKLERİM VARDIR SÜT VERİMLERİ İSE GÜNLÜK 27 İLA 35 LT SÜT VERMEKTEDİRLER VE AYRICA YETİŞTİRDİĞİMİZ DAMIZLIĞIMIZ OLAN 3 VE 7 AYLIK GEBELİĞİ OLAN GEBE DÜVELERİM BULUNMAKTADIR.İNEKLERİMİN FİYATLARI 4000.İLA 5.000 ARASI DEĞİŞMEKTEDİR GEBE DÜVE FİYATLARI İSE 4.000 İLA 4.500 ARASI OLUP GELİP GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE PAZARLIK PAYIMIZ VARDIR ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR HER TÜRLÜ YARDIMCI OLURUZ.

HAYVANLARIMIN HEPSİ TEK TEK VETENİNER TARAFINDAN HER AY KONTUROL EDİLMEKTEDİR VE T.C.ZİRAAT BANKASI HAYVANCILIK DESTEKLEME KREDİSİNE UYGUNDURLAR TÜR VET DAMIZLIK BİRLİĞİ NE KAYITLARI YAPILMIŞTIR ALCAĞINIZ HAYVAN LARIN ARAÇLARI YOK İSE YERİNE KADAR TESLİM EDERİM …
TAM 35 YILDIR TÜRKİYE NİN HER KÖŞESİNE HİZMET VERMEKTEYİM YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE ÖZ GÜVEN BURSA KARACABEY,DE
VE BANKA KREDİSİYLE HAYVAN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ÇİFTLİĞİMİZDE DE FATURA KESME İMKANINA SAHİBİZ KALİTELİ VE UYGUN FİYAT LARA HAYVAN ALMAK İSTERSENİZ.

İRTİBAT TEL.  0539 446 45 33 – 0538 933 80 69 – 0539 593 54 25

Satılık inek resimleri, satılık düve resimleri, buzağı resimleri aşağıya çıkartılmıştır.

Süt inek fiyatları ile gebe düve fiyatları günümüz şartlarına uygun olarak belirlenmiştir. Toplu alımlarda pazarlık yapılabilir.

Bursada satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler için hemen irtibata geçin. Devlet destekli hayvancılık kredisi alacaklar sizler için uygun damızlık hayvanlar arayın, kaçırmayın.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.