hit counter for tumblr

Damızlık Düve Satıyorum – Gebe Simental Düve Alacak ArasınFiyat Bilgisi: 5.000 7.000 TL
İlan Tarihi: 16 Kasım 2011, Çarşamba
Türü: simental montofon
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Malatya
Ekleyen: mehmet karabulut
Telefon: 05342212200
Adres: dilek kas. aydoğan mah. 2. küme evler no:45 malatya


İlan Detay | Damızlık Düve Satıyorum – Gebe Simental Düve Alacak Arasın

Malatya’da kendi çiftliğimde ürettiğim, damızlık gebe simental düve ile montofon damızlık düve satıyorum. Kendi yetiştirmemiz olan gebe simental düve ile montofon düve satışı Malatya’ya 15 km uzaklıktaki çiftliğimizde yapılmaktadır. Arayın, çiftliğimizde damızlık düveler görülebilir. Gördükten sonra kararınızı verin.

Sahibinden simental düve ile sahibinden montofon düve alacaklar mutlaka arayın görüşelim. Yeni çiftlik kurulumu yapacaklar benimle görüşün düvelerimi görün ondan sonra karar verin. Simental gebe düve fiyatları ile montofon gebe düve fiyatları 7.000 TL ile 5.000 TL ortalamasında değişmektedir. Toplu alım yapan arkadaşlarla pazarlık yapılır.

Satılık simental düveler ile satılık montodon düveler için,  

Mehmet Karabulut

Aydoğan Mah.2.Küme Evler No.45 Dilek/Malatya

İletişim Tel. 0534 221 22 00

Malatya’da damızlık düve satıyorum. Satılık gebe simental düve ile gebe satılık montofon düveler mevcuttur. Düve satışı Malatya Dilek kasabasında bulunan çiftliğimde yapılacaktır. Simental gebe düve ile montofon düve alacaklar arayın, gelin düveleri görün karar verin. Simental gebe düve fiyatları ve montofon düve fiyatları 5.000 TL ile 7.000 TL ortalamasındadır. Düve ihtiyacı olup, alacaklara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.