hit counter for tumblr

Erkek Dana İthalatı – Kasaplık Dana Satışı Havsa’da

Fiyat Bilgisi: 000001 TL
İlan Tarihi: 30 Ekim 2011, Pazar
Türü: sarole lumuzın hostayın kırmiz angus ve dıyer irklar
Yaşı: 6 - 12 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Edirne
Telefon: 05454509438
Adres: edirne havsa
İlan Detay | Erkek Dana İthalatı – Kasaplık Dana Satışı Havsa’da

Avrupa ülkelerinden erkek dana ithalatı yapan şirketimiz Edirne Havsa’da kasaplık dana satışı yapmaktadır. Şarole, limuzin, holstein ve kırmızı angus dana satışlarımız devam etmektedir. Besili dana alacaklar hemen arayın görüşelim.

İthal danalar 6 ila 12 aylık arası yaşta olup, Havsa’da görülebilir. Arayın satılık dana fiyatları hakkında bilgi verelim. İhtiyacı olanlar arasın, dana sayısı sınırlıdır.

Yer,

Havsa/Edirne

İrtibat Tel.  0545 450 94 38

Erkek dana ithalatı yapan firmamızdan kasaplık dana alacaklar, 6 ila 12 aylık ortalama yaşları olan şarole, limuzin, holstein ve kırmızı angus dana satışı çiftliğimizde devam etmektedir. Arayın ithal dana fiyatları hakkında bilgi verelim. Besili dana Havsa’da görülebilir. İhtiyaç sahiplerine duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.