hit counter for tumblr

Gebe Düve Fiyatları – Uygun Hayvan Fiyatları Hazer EmlaktaFiyat Bilgisi: 5300 TL
İlan Tarihi: 10 Temmuz 2011, Pazar
Türü: düve
Yaşı: 6 - 12 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca


İlan Detay | Gebe Düve Fiyatları – Uygun Hayvan Fiyatları Hazer Emlakta

Gebe düve fiyatları en uygun bizde Hazer Emlak güvencesi ile Sinanlı Hayvancılıktadır. Simental düve, hereford düve, angus düve ve satılık buzağı ihtiyacı olanlar bizimle hemen irtibata geçin. Damızlık gebe düveler ve satılık buzağılar, her yaşta ve ırkta kasaplık hayvan temini yapılır.

Yurt dışından ithal hostein simental hereford angus , gebe düve ve buzağı temini yapılır buzagılar 2-3 aylık 80 ile 120 kg aralıgında 1400 tl fiyatı vardır.holstein siyah alaca karışık sütü 1400 tl etçil buzağılar 1800 tl fiyatı vardır. gebe düvelerimiz 2600 euro , dur hostein ve simental cinsidir.talep en az 50 baş olmalıdır.120 , 150 KİLO arası etcil danalar 2.200 liradır. 4 ay üstü besilik hayvan hayvanlar litvanya ve estonyadan gelmektedir. Sinanlı Hayvancılık

Tel : 0546 851 6657 Hazer Emlak Güvencesiyle.

Yukarıda kısmi özellikleri ve düve fiyatları ve dana fiyatları belirtilmiştir. Alıcı olan arkadaşlar hemen arayın ihtiyacınız olan hayvanları hemen temin edelim.

Gebe düve fiyatları ve diğer hayvan fiyatları bizde oldukça uygundur. İhtiyacı olan arkadaşlar hemen telefonla yada mesajla bize ulaşın ihtiyacınız olan damızlık hayvanları veya kasaplık hayvanları isteğinize göre temin edelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.