hit counter for tumblr

Holstein Gebe Düve – Satılık Damızlık Düveler Biga ‘da

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 26 Haziran 2011, Pazar
Türü: HOLEŞTİN IRKI DAMIZLIK
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: anakkale
İlan Detay | Holstein Gebe Düve – Satılık Damızlık Düveler Biga ‘da

Holstein gebe düve ihtiyacı olanlar, Çanakkale Biga ilçesinde 50 adet holstein düve satışı yapılacaktır. Sahibinden düve alacaklar arayın 4 ila 6 arası gebe düve satışı yapılacaktır. Damızlık gebe düve fiyatları uygun olarak satılacaktır. İhtiyacı olanlar arasınlar, kaçırmasınlar. Düve resimleri aşağıda gösterilmiştir.

DÜVELER DAMIZLIKDIR, ÇANAKKALE BİGA FİYAT GÖRÜŞÜLÜR. HAYVANLAR 4 – 6 ARASI GEBEDİR.

Holstein gebe düve alacaklar telefonla beni arasınlar irtibat telefonum  0543 436 47 59 arayın damızlık düveler için Çanakkale Biga ilçesinde görüşelim.

Damızlık düveler için her türlü resmi kayıt işlemleri yapılmıştır. Pasaportları çıkartılıp, sevk raporları hemen alınabilir durumdadır. Sahibinden düve alacaklar hemen arayın damızlık düve ihtiyacınız giderilsin.

Holstein gebe düve alacaklar telefonla veya mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz. Düve fiyatları gayet uygundur. Damızlık gebe düve alacaklar bu damızlık düveleri kaçırmayın arayın satılık düveler hakkında bilgi edinin.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.