hit counter for tumblr

İnek Çiftliği Süt İnekleri Satıyor – İnek Fiyatları 5.000 TL

Fiyat Bilgisi: 5000 TL
İlan Tarihi: 11 Ekim 2011, Salı
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEĞİ VE DAMIZLIK GEBEDÜVE
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: ONUR ÖZATEŞ
Telefon: 0539 846 69 61
Adres: KARACABEY
İlan Detay | İnek Çiftliği Süt İnekleri Satıyor – İnek Fiyatları 5.000 TL

Bursa Karacabey ilçesinde faliyet gösteren inek çiftliği, süt inekleri satıyor! ayrıca gebe düve satışı da yapmaktadır. Satılık inek fiyatları 5.000 TL dir. Süt inekleri ve gebe düve alacaklar hemen bizimle görüşebilir. Çiftliğimize gelip, misafir olabilir, satılık inekler ve satılık gebe düveler görülebilir.

A KALİTE SATILIK SÜT İNEKLERİ VE SATILIK GEBE DÜVELER KENDİ ÜRETİM ÇİFTLİĞİMİZDE YETİŞTİRİLMİŞTİR.

BURSA KARACABEY İNEK ÇİFTLİĞİ (A)KALİTE HOLSTEİN DAMIZLIK SÜT İNEKLERİ İLE 4 – 7 AYLIK ARASINDA GEBELİKLERİ BULUNAN GEBE DÜVELER SATILIKTIR.

GÜNLÜK İNEK SÜT VERİMİ 27 – 35 LİTRE ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

 BİRİNCİ VE İKİNCİ BUZAĞILARINI YAPMIŞ İNEKLERİMİZ GENÇ VE BAKIMLI OLUP, VETERİNER KONTORLÜNDEDİR.

İNEK ALIMINI ŞANSA BIRAKMAYIN.. NAKLİYE SIKINTIMIZ YOKTUR. İSTEDİĞİNİZ YERE TESLİMAT YAPILIR. GERÇEK DOSTLUK DOĞRU KAZANÇ DÜRÜST ALIŞ VERİŞ. SAYGILAR.

Onur Özateş

İletişim Tel.   0539 846 69 61

İnek çiftliği süt inekleri satıyor! sizde satılık süt inekleri ve gebe düveler almak istiyorsanız, uygun satılık inek fiyatları ve gebe düve fiyatları bizdedir. Arayın görüşelim, damızlık hayvan için çiftliğimize gelin görün ve alın. Damızlık hayvan ihtiyacı olanlara duyrulur. 
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. murat

    Slm internette ilaninizi gordm 7 yildr sagimcyim

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.