hit counter for tumblr

İstanbul Kurban Kesim Yeri – Silivri’de Cemil Bey

Fiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 22 Ekim 2011, Cumartesi
Türü: Büyükbaş Kurbanlık Dana her boy bulunur
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: Cemil Bey
Telefon: 05365012147
Adres: istanbul
İlan Detay | İstanbul Kurban Kesim Yeri – Silivri’de Cemil Bey

Kurban kesimi yapacak arkadaşlar, İstanbul kurban kesim yeri arayanlar, kurbanlık satışı bizde kurbanlık kesimi bizde hemen arayın. Kendimize ait kurban kesim yeri vardır. Kurbanlık satışı mevcuttur. Kurbanlık hayvan seçin, kesimi kurban günü yapalım, siz yorulmayın kurban paylarını ayıralım paketleyelim teslim edelim.

ÇİFTLİĞİMİZDE BAKMAKTA OLDUĞUMUZ BÜYÜKBAŞ KURBANLIK HAYVAN UYGUN FIYATA SATIŞI YAPILIR DANA HER BOY BULUNUR. KENDİ YETİŞTİRDİĞİMİZ HAYVANLARIMIZ. YAŞINI TAMAMLAMIŞ OLUP KURBANA HAZIR BULUNMAKTADIR. İSTANBUL SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI KÖYÜNDE İSTEĞE BAĞLI OLARAK KESİM YERİMİZDE VARDIR KESİM YAPILIR.

Cemil Beyi arayın kafanız rahat olsun. Kurbanlık fiyatları bizde her zaman uygundur. Arayın sizlere detaylı bilgi verelim. Kurbanlık hayvan ve kurban kesimi için rahat olun.

Cemil Bey,

İletişim Tel.    0536 501 21 47

İstanbul kurban kesim yeri,  Silivri Büyükkılıçlı köyündeki çiftliğimizdir. Kurban kesimi yapacakları beklemekteyiz. Aynı zamanda çiftliğimizde bulunan kurbanlık hayvanlar içerisinden seçim yaparak, kurban kesimi yaptırabilirsiniz.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. CEMİL OMPUT

    Aynı şekilde bu senede yani 2012 yılında da satışlarımız devam etmektedir her türlü hayvan bulunur müracat 05365012147 cemil omput

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.