hit counter for tumblr

Kaliteli Satılık Süt İnekleri – İnek Fiyatları 4.500 TL.

Fiyat Bilgisi: 4500 TL
İlan Tarihi: 19 Kasım 2011, Cumartesi
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEĞİ VE DAMIZLIK GEBEDÜVE
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: ONUR ÖZATEŞ
Telefon: 0539 846 69 61
Adres: KARACABEY
İlan Detay | Kaliteli Satılık Süt İnekleri – İnek Fiyatları 4.500 TL.

Bursa Karacabey’de bulunan çiftliğimizde kaliteli satılık süt inekleri ve gebe düveler mevcuttur. Ayrıca çiftliğimizde yetiştirilmiş besi hayvanı satışı yapılmaktadır. Damızlık hayvan ve besi hayvanı ihtiyacı olan arkadaşlar arayın, gelin çiftliğimizdeki hayvanları görün.

ÖNCELİKLE HERKEZE SELAMLAR. ÜRETİM ÇİFTLİĞİMİZDE YENİ DOĞUM YAPMIŞ BİRİNCİ SINIF DAMIZLIK SÜT İNEKLERİ VE 4 VE 7 AYLIK ARASINDA GEBE DÜVELER MEVCUTTUR. İNEKLERİMİZ SÜREKLİ VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP, TÜM AŞILARI YAPILMIŞTIR. GÜNLÜK İNEK SÜT VERİMİ 23 KG VE 38 KG ORTALAMASINDADIR.

İNEK SATIŞI SATIŞI MUAYYER VE GARANTİLİDİR. GERÇKETEN İYİ İNEK DAMIZLIK GEBE DÜVE ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN ÇİFTLİĞİMİZE GELMEDEN KARAR VERMELERİNİ İSTEMEM.

HAYVANLARIMIZ DAMIZLIK VE BESİ HAYVANI İÇİN EN GÜZEL VE EN İDEALİDİR. ELİMİZDEKİ BÜTÜN SATILIK HAYVANLAR HAYVANCILIK KREDİSİ İÇİN UYGUNDUR. 

NAKLİYE SIKINTIMIZ YOKTUR. İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE İSTEDİKLERİ YERE CANLI HAYVAN NAKLİYESİ YAPILIR. MÜŞTERİLERİMİZ HER ZAMAN ÇİFTLİĞİMİZE MİSAFİR OLUP, HAYVAN SEÇİMİ YAPABİLİRLER.

NOT. SATIŞLARIMIZ DA FATURA KESİLİR.

Damızlık hayvan ve besi hayvanı alacaklar için,

Onur Özateş

Karacabey/Bursa

İletişim Tel.  0539 846 69 61

Kaliteli satılık süt inekleri arayanlar, bizde inek fiyatları 4.500 TL dir. Ayrıca satılık gebe düveler ile satılık besi hayvanı mevcuttur. Müşterilerimize satmış olduğumuz damızlık hayvan ve besi hayvanı için istedikleri yere canlı hayvan nakliyesi yapılır. Süt ineği ve gebe düve alacaklara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.