hit counter for tumblr

Karacabey İnek Çiftliği – Satılık Süt İnekleri

Fiyat Bilgisi: 4500 TL
İlan Tarihi: 28 Mart 2012, Çarşamba
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEKLERİ VE GEBEDÜVELER
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: HASAN KARADUMAN
Telefon: 0539 846 69 61
Adres: BURSA / KARACABEY
İlan Detay | Karacabey İnek Çiftliği – Satılık Süt İnekleri

Sahibi olduğumuz Karacabey inek çiftliği bünyesinde satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler bulunmaktadır. Yeni inek çiftliği kuracaklar yada inek çiftliği içerisindeki hayvan sayısını arttıracaklar, hemen gelin istediğiniz yaşta süt ineği ve gebe düveleri seçin ve alın.

ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM..

BİRİNCİ SINIF HOLSTEİN GEBE DÜVE VE YENİ DOĞUM YAPMIŞ HOLSTEİN İNEK SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 25 KG DAN BAŞLAYIP 42 KG ARASINDA YÜKSEK İNEK SÜT VERİMİ OLAN HAYVANLARMIZ DAİMA VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP, TÜM AŞILARI YAPILMIŞTIR.

Sığır yetiştiricilerimize damızlık degeri yüksek, alınabilir damızlık hayvan fiyatları ile kredi alımına uygun satılık inekler ve gebe düveler temin etmek için buradayız. Satışını yaptıgımız hayvanların gebelikleri, sağlık durumları, meme yapıları, vucut kondisyonlarına bakılarak ve fiyat yönünden en uygun hayvanlar siz degerli yetiştiricilerimize sunulmaktadır. Gebelik süreleri ise 4 ile 8 ay arasında değişmektedir.

HAYVAN ALMAYA GELEN ARKADAŞLARIMIZA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLUP, CANLI HAYVAN NAKLİYESİ İÇİN SORUN OLMADIĞINI BELİRTMEK İSTERİZ. İSTEDİĞİNİZ YERE TESLİMAT YAPILIR. ŞİMDİDEN HERKEZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLERİM.

DÜRÜST ALIŞVERİŞ DOĞRU KAZANÇ.

Hasan Karaduman

Karacabey/Bursa

İletişim Tel.   0539 846 69 61

Karacabey inek çiftliği damaızlık hayvan ihtiyacı olanlara uygun damızlık hayvan fiyatları ile satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler temin etmektedir. Ayrıca elimizde bulunan damızlık hayvanlar banka hayvancılık kredisi içinde uygundur. İhtiyacı olanlar hemen arasın görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. faruk

    bizde 4 tane alcaz nasıl alabiliriz

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.