hit counter for tumblr

Kiralık İnek Çiftliği – Süt Sağım Sistemleri İle BeraberFiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 24 Eylül 2011, Cumartesi
Güncelleme: 24 Eylül 2011, Cumartesi
Türü: AHIR VE BÜYÜKBAŞ HAYVAN
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul


İlan Detay | Kiralık İnek Çiftliği – Süt Sağım Sistemleri İle Beraber

İstanbul Arnavutköy’de kiralık inek çiftliği, içerisindeki 12 adet sağmal inek ile damızlık düve ise satılıktır. Çiftliği kiralayıp, hemen süt sağmaya başlayabilirsiniz. Sahibinden kiralık çiftlik hakkında aşağıda çiftlik özellikleri belirtilmiştir. Arayın görüşelim, çiftliği inceleyin kiraya vereyim, içerisindeki sağmal inek ve damızlık düveleri satın alın.

50 başlık damızlık inek çiftliği özellikleri şöyledir;

Gezinme alanlı, sabit süt sağım sistemleri, otamatik suluk, buzağı odası, yem ve ot odası, su yalağı, bakıcı odası 2+1, şebeke suyu, 2 edet su kuyusu, su deposu trifaze elektrikli, yola yakın ve yol altı merası ile modern ahırımız  sahibinden kiralıktır.

Sahibinden kiralık çiftlik arayanlara duyrulur.

Mehmet Eryeşil

İrtibat tel.   0532 281 89 60

Pasaportlu ve Türkvet bilgi kayıtları yapılmış, 12 adet sağmal inek ile damızlık düve satılıktır.

Kiralık inek çiftliği arayanlar, içerisinde 12 adet sağmal inek ve damızlık düve satılıktır. Damızlık inek çiftliği kiraya verilecektir. Modern çiftlik içerisinde; gezinme alanı, sabit süt sağım sistemleri, otamatik suluk, buzağı odası, yem ve ot odası, su yalağı, bakıcı odası 2+1, şebeke suyu, 2 edet su kuyusu, su deposu ve trifaze elektriği mevcuttur. Modern çiftlik arayan ve ciddi olanlar arasın görüşelim.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.