hit counter for tumblr

Kurbanlık Büyükbaş Hayvan – Kurban Kesim Yeri Vardır

Fiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 15 Ekim 2011, Cumartesi
Güncelleme: 15 Ekim 2011, Cumartesi
Türü: BÜYÜKBAŞ KURBANLIK
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: CEMİL BEY
Telefon: 05365012147
Adres: İSTANBUL SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI KÖYÜNDE
İlan Detay | Kurbanlık Büyükbaş Hayvan – Kurban Kesim Yeri Vardır

İstanbul Silivri Büyükkılıçlı köyündeki çiftliğimde kurbanlık büyükbaş hayvan satışı yapmaktayım. Kurbanlık dana her boy ve ağırlıkta bulunmaktadır. Büyükbaş kurban kesimi yapacaklar, kurban kesim yeri mevcuttur. Kendimiz kurban kesimi yapmaktayız.

BÜYÜKBAŞ KURBANLIK İSTANBUL’DA!
ÇİFTLİĞİMİZDE BAKMAKTA OLDUĞUMUZ BÜYÜKBAŞ KURBANLIK HAYVAN UYGUN KURBANLIK FİYATLARI İLE SATIŞI YAPILIR. KURBANLIK DANA HER BOY BULUNUR İSTANBUL SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI KÖYÜNDE İSTEĞE BAĞLI OLARAK KURBAN KESİM YERİMİZDE VARDIR. KURBAN KESİMİ YAPILIR.

Cemil Bey 

Silvri Büyükkılıçlı Köyü – İstanbul

İletişim Tel.  0536 501 21 47

Kurbanlık büyükbaş hayvan, kesecekler heme arayın, her boy ve ağırlıkta kurbanlık dana mevcuttur. Kurbanlık dana fiyatları oldukça uygundur. Kurban kesimi yapacaklar kurban kesim yeri vardır. İsterlerse kurban kesimi yapılır. Büyükbaş kurban keseceklere duyrulur.  
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.