hit counter for tumblr

Malkarada Gebe Düve Satışı – Satılık Holstein Düve

Fiyat Bilgisi: 18000 TL
İlan Tarihi: 16 Eylül 2011, Cuma
Türü: holstain
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Tekirdag
Ekleyen: tuncay
Telefon: 0 532 244 8382
Adres: Malkara
İlan Detay | Malkarada Gebe Düve Satışı – Satılık Holstein Düve

Tekirdağ Malkarada gebe düve satışı yapılacak, 3 adet satılık holstein gebe düve için hemen beni arayın. 3 adet holstein gebe düve fiyatı toptan olarak belirlenmiş olup, 18.000 TL istemekteyim. Azda olsa pazarlık yaparım. 

3 adet holstein gebe düve satılacaktır. 3 adet satılık gebe düve için yoplam 18.000 TL istemekteyim. İlgilenenler arasın gelsin gebe düveleri görsün. satılık holstein düve arayanlar kaçırmayın.

İrtibat tel.  0532 244 83 82

Satılık gebe düve resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Malkarada gebe düve satışı yapılacaktır. 3 adet satılık holstein gebe düve fiyatı toplam 18.000 TL dir. Satılık gebe düve alacaklar hemen arayın görüşelim. Holstein gebe düve ihtiyacı olanlar arasın. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.