hit counter for tumblr

Sahibinden Damızlık Düve – Satılık Süt İnekleri Bursa’da

Fiyat Bilgisi: 4000 TL
İlan Tarihi: 23 Haziran 2011, Perşembe
Türü: holstein
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: zeki tosunoğlu
Telefon: 05369655011
Adres: bursa
İlan Detay | Sahibinden Damızlık Düve – Satılık Süt İnekleri Bursa’da

Sahibinden damızlık düve ile damızlık inek alacaklar, Bursa’daki çiftliğimizde gebe düveler ve inekler bulunmaktadır. Satılık damızlık düveler 3 ila 6 aylık arası gebelik durumları vardır. Çiftliğimizde satılık süt inekleri bulunmaktadır. Damızlık gebe düve ve süt inekleri ihtiyacı olanlar bizimle irtibata geçebilirler.

SATILIK GEBE DÜVE VE İNEKLERİMİZ BULUNMAKTADIR. ELIMIZDEKI HAYVANLAR DEVAMLI VETERINER KONTROLU ALTINDADIR VE BU GEBE DÜVELERIMIZ 3-4-5-6 AYLIK GEBEDİRLER VE ELİMİZDE SATILIK İNEKLERİMİZDE BULUNMAKTADIR İLGİLENEN ARKADASLARIN DIKKATINE VE NAKLIYE SIKINTIMIZ OLMAZ HAYIRLI GUNLER DILIYORUM.

0536 965 50 11 zekı bey

Holstein gebe düve alacaklar, damızlık süt ineği ihtiyacı olanlar bizimle irtibata geçerek ihtiyacınız olan damızlık gebe düveler ile damızlık süt ineklerine sahip olabilirsiniz. Damızlık gebe düve fiyatları ile damızlık inek fiyatları bizde uygundur arayın görüşelim. İrtibat telefonu 0536 965 50 11 dir.

Damızlık gebe düveler ve damızlık süt inekleri devamlı olarak Veteriner kontrolünde olup, istenilen bütün resmi işlemleri yapılmıştır. Damızlık düve alacaklarla damızlık süt inekleri alacaklara nakliye hizmetleride vermekteyiz. Gebe düveler ve süt inekleri fazla strese sokulmadan itina ile nakliyesi yapılmaktadır.

Sahibinden damızlık düve ve damızlık süt ineklerine ihtiyacı olanlar, telefon veya mesajla bizlere ulaşabilirsiniz. Çiftliğimizdeki damızlık düve fiyatları ile inek fiyatları oldukça uygundur. Arayın yeni kuracağınız işletmenize veya çoğaltacağınız hayvanlarınız için yardımcı olalım. Uygun düve fiyatları ve inek fiyatları ile damızlık hayvan sahibi olun.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.