hit counter for tumblr

Sahibinden Gebe Düve – Karacabey

Fiyat Bilgisi: 4500 TL
İlan Tarihi: 16 Mayıs 2012, Çarşamba
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEKLERİ VE GEBEDÜVELER
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Bursa
Ekleyen: HASAN KARADUMAN
Telefon: 0539 846 69 61
Adres: BURSA / KARACABEY
İlan Detay | Sahibinden Gebe Düve – Karacabey

Çiftliğimizde sahibinden satılık holstein süt inekleri ve sahibinden gebe düve bulunmaktadır. Satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler ile ilgili bilgiler verilmiştir. Holstein inek fiyatları ve holstein düve fiyatları bizde oldukça uygundur. Arayın görüşelim, gelin hayvanları çiftliğimizde görün.

SAFKAN HOLSTEİN TAZE BUZAĞILI SÜT İNEKLERİ VE GEBE DÜVELER.

ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM. BİRİNCİ SINIF HOLSTEİN GEBE DÜVE VE YENİ DOĞUM YAPMIŞ HOLSTEİN İNEK SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 25 KG DAN BAŞLAYIP 42 KG ARASINDA YÜKSEK SÜT VERİMİ OLAN SATILIK İNEKLER, DEVAMLI VETERİNER HEKİM KONTROLÜNDE OLUP, TÜM AŞILARI VE İLAÇLAMALARI YAPILMIŞTIR.

Sığır yetiştiricirilerine damızlık degeri yüksek, fiyatı ve kredi alımına uygun hayvanları temin etmek için buradayız. Satışını yaptıgımız hayvanların gebelikleri, sağlık durumları, meme yapıları, vucut kondisyonlarına bakılarak ve fiyat yönünden en uygun hayvanlar siz degerli yetiştiricilerimize sunulmaktadır.

Satılık düveler 4 ile 8 ay arasında gebelikleri vardır. Suni tohumlama belgeleri mevcuttur.

SATILIK İNEK VE SATILIK GEBE DÜVE ALMAYA GELEN ARKADAŞLAR, ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAKTAYIZ. CANLI HAYVAN NAKLİYESİ İÇİN SIKINTIMIZ YOKTUR. İSTEDİĞİNİZ YERE CANLI HAYVAN NAKLİYESİ YAPILIR.

ŞİMDİDEN HERKEZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLER HERKEZE HAYIRLI İŞLER DİLERİM. DÜRÜST ALIŞVERİŞ DOĞRU KAZANÇ İÇİN ARAYIN İSTEDİĞİNİZ KONULARDA YARDIMCI OLALIM.

Sahibinden satılık holstein süt inekleri ve sahibinden gebe düve alacaklar için,

Hasan Karaduman

Karacabey/Bursa 0539 846 69 61

Sahibinden gebe düve ve sahibinden süt inekleri alacaklar hemen arayın görüşelim. Çiftliğimizde bulunan satılık inek fiyatları ve gebe düve fiyatları oldukça uygundur. Çiftliğimize misafir olun hayvanları yerinde görün. İhtiyacı olanlara duyurulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.