hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık İnek – Satılık Düveler Karacabey’de

Fiyat Bilgisi: 5500 TL
İlan Tarihi: 26 Haziran 2011, Pazar
Türü: HOŞTEİN
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: BÜLENT
Telefon: 05366040336
Adres: KARACABEY
İlan Detay | Sahibinden Satılık İnek – Satılık Düveler Karacabey’de

Sahibinden satılık inek ve sahibinden satılık düveler Bursa Karacabey’deki çiftliğimizden yapılmaktadır. Damızlık inek ve damızlık düve ihtiyacı olanlar hemen irtibata geçesin. Damızlık inek fiyatları ve damızlık düve fiyatları uygundur. Satılık inek resimleri ile satılık düve resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKEZE SELAMLAR VE ZİRAAT BANKASINA HAYVAN KREDİSİ VERDİGİ İÇİNDE TEŞEKKÜR EDERİM

BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA VE KARACEBEYDE BULUNAN BESİHANELERİMİZDE 65 ADET SÜT İNEGİ VE 70 ADETTE DAMIZLIK GEBE DÜVELER SATILIKTIR BÜTÜN HEPSİ KABAKTIR.
İNEKLERİMİZ BİRİNCİ VE İKİNCİ BUZALIRINI YAPMIŞTIR SÜT VERİMLERİ İSE 22 İLE 37 KG ARASINDADIR BÜTÜN İNEKLERİMİZDE KENDİ MALIMIZDIR ALIM SATIM MALI DEGİLDİR ÇİFTLİK MALIDIR İNEKLERİMİZ CİNSİ ORJİNAL SAF KAN HOLLANDA CİNSİ SİYAH BEYAZ HOLSTEİNDİR AYRICA HEPSİNİ ALMAK ZORUNDA DEGİLSİNİZ BEĞENDİGİNİZİ ALABİLRİSİNİZ
DÜVERİMİZ İSE 3 İLE 8 AY ARALARINDADIR. CİNSLERİ İSE İNEKLERİMİZİN CİNSLERİDE BUZIĞILARIDA KENDİ İNEKLERİMİZİN YAVRUSUDUR HEPSİ GERÇEKTEN BİRİNCİ SINIFLARDIR
AYRICA EĞER BANKA HAYVANLARI BULUNDUĞUNUZ YERE İSTERSE KENDİ ARABALARIMIZLA YERİNE KADAR TESLİM EDERİZ PARAMIZI ORDA BANKADAN ALABİLRİZ ( YUNUS BESİCİLİK TARIM VE HAYVANCILIK)
T.C.TürkVet Kayıt Sistemine Kayıtlı,
Standart ve Özel Tüm Aşıları Yapılmış,
İstenen boy ve genişlik ölçülerine uyumlu,
Sunni Dölleme yöntemiyle 1.Sınıf İthal Boğa Tohumlarından Gebe,
Sağlık ve Sevk Edilebilir Raporları ile Sevke Edilmeye Hazırdır.

Sahibinden satılık inek ve sahibinden satılık düveler sınırlı sayıdadır. Çiftliğimizdeki satılık inek sayısı 65, satılık damızlık düve sayısı 70 adettir. Satılık inek ve satılık düveler resmi kayıt işlemleri yapılmış olup, hemen sevke uygundur. Ayrıca Ziraat Bankası kredisi alınabilir.

İrtibat Telefonumuz. 0536 604 03 36 nolu telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sahibinden satılık inek ile sahibinden satılık düvelere ihtiyacı olan arkadaşlar, yeni çiftlik kuracaklar, hayvanlarını çoğaltmak isteyenler, arayın bizi size uygun inek fiyatları ve düve fiyatları ile damızlık hayvan satalım. Bize telefonla veya mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Damızlık inek ve damızlık düveleri kaçırmayın.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.