hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık İnekler Düveler – İnek Çiftliği İçinde

Fiyat Bilgisi: 4500 TL
İlan Tarihi: 22 Ekim 2011, Cumartesi
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEĞİ VE DAMIZLIK GEBEDÜVE
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Ekleyen: ONUR ÖZATEŞ
Telefon: 0539 846 69 61
Adres: KARACABEY
İlan Detay | Sahibinden Satılık İnekler Düveler – İnek Çiftliği İçinde

Bursa Karacabey’de bulunan inek çiftliği içerisinde sahibinden satılık inekler, düveler bulunmaktadır. Satılık süt ineği ve satılık gebe düve ihtiyacı olanlar hemen arasın. Elimizde bulunan damızlık hayvanlar holstein inek ve holstein düvedir.

SAFKAN HOLSTEİN YENİ BUZAĞILI SATILIK SÜT İNEKLERİ VE GEBE DÜVELER!

BİRİNCİ SINIF HOLSTEİN GEBE DÜVE VE YENİ DOĞUM YAPMIŞ HOLSTEİN İNEK SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. 25 LİTREDENDEN BAŞLAYIP, 42 LİTRE ARASINDA YÜKSEK SÜT VERİMİ OLAN SATILIK İNEKLER, VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP, TÜM AŞILARIDA TAMDIR.

Sığır yetiştiriliği yapanlara damızlık degeri yüksek, düve, inek fiyatı ve hayvancılık kredisi alımına uygun damızlık hayvanlar burdadır. Satışını yaptıgımız hayvanların gebelikleri, sağlık durumları, meme yapıları, vucut kondisyonlarına bakılarak ve fiyat yönünden en uygun hayvanlar siz degerli yetiştiricilerimize sunulmaktadır. Gebe düveler, 4 ile 8 aylık gebelikleri bulunmaktadır.

HAYVAN ALMAYA GELEN ARKADAŞLARIMIZA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLUNMAKTADIR. CANLI HAYVAN NAKLİYESİ İÇİN SIKINTI YOKTUR. İSTEDİĞİNİZ YERE TESLİMAT YAPILIR.

DÜRÜST ALIŞVERİŞ DOĞRU KAZANCIN ADRESİ ÇİFTLİĞİMİZDİR.

Onur Özateş

Karacabey/Bursa

İletişim Tel.   0539 846 69 61

Sahibinden satılık inekler, düveler Karacabey’deki inek çiftliği içerisindedir. İnek fiyatları ve gebe düve fiyatları uygun olup, devlet destekli hayvancılık kredisi alınabilir özellikleri vardır. Holstein inek ve holstein gebe düve ihtiyacı olan arkadaşlar arayın görüşelim. 
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.