hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık Süt İnekleri – Satılık Gebe Düveler Bursa’da

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 28 Haziran 2011, Salı
Türü: süt inekleri gebe düveler
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
İlan Detay | Sahibinden Satılık Süt İnekleri – Satılık Gebe Düveler Bursa’da

Sahibinden satılık süt inekleri ile satılık gebe düveler Bursa’daki çiftliğimizde bulunmaktadır. Sahibinden satılık süt inekleri alacaklar bizimle irtibabata geçebilirler. Ağağıda satılık süt inekleri ile satılık gebe düvelerin özellikleri belirtilmiştir. Ayrıca satılık inek resimleri ile satılık gebe düve resimleri gösterilmektedir.

ÇİFTLİĞİMİZDE BAKILMAKTA OLAN 1.ve 2. BUZALARINI YAPMIŞ HAKİKİ ALACA HOLSTEİN CİNSLİ SÜT İNEKLERİM VARDIR GÜNLÜK SÜT VERİMLERİ 27 İLA 35 LT SÜT VERMEKTEDİRLER VE AYRICA YETİŞTİRDİĞİMİZ DAMIZLIĞIMIZ OLAN 3 VE 7 AYLIK GEBELİĞİ OLAN GEBE DÜVELERİM BULUNMAKTADIR.

HAYVANLARIMIN HEPSİ TEK TEK VETENİNER TARAFINDAN HER AY KONTUROL EDİLMEKTEDİR VE T.C.ZİRAAT BANKASI HAYVANCILIK DESTEKLEME KREDİSİNE UYGUNDURLAR. TÜRKVET ve DAMIZLIK BİRLİĞİ NE KAYITLARI YAPILMIŞTIR. ALCAĞINIZ HAYVANLARIN ARAÇLARI YOK İSE YERİNE KADAR TESLİM EDERİM.

TAM 35 YILDIR TÜRKİYE NİN HER KÖŞESİNE HİZMET VERMEKTEYİM YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE ÖZ GÜVEN BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA’DA VE BANKA KREDİSİYLE HAYVAN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA, ÇİFTLİĞİMİZDE DE FATURA KESME İMKANINA SAHİBİZ. KALİTELİ VE UYGUN FİYATLARA HAYVAN ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. 0539 446 45 33 –  0538 933 80 69 – 0539 593 54 25

Satılık gebe düve resimleri ve satılık inek resimleri

Satılık süt inekleri ve satılık gebe düveler pasaportları hemen alınabilir ve sevke hazır damızlık hayvanlardır. Hayvan nakliyesi bizim işimiz aynı zamanda itina ile gebe inek ve gebe düve hayvan nakliyesi yapılır. Çiftliğimizden alacağınız hayvanlar istediğiniz yere itina ile nakliyat yapılır.

İrtibat Telefonu. 0539 593 54 25 nolu telefondan ve 0539 446 45 33 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sahibinden satılık süt inekleri ve satılık gebe düve alacaklar bizimle irtibata geçin, telefonla yada mesaj yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Uygun inek fiyatları ve gebe düve fiyatları ile her zaman sizden haber bekliyoruz.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.