hit counter for tumblr

Satılık Angus Düve – Damızlık Angus Gebe DüvelerFiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 01 Ağustos 2011, Pazartesi
Türü: angus
Yaşı: 1 yasinda
Kimden: Sahibinden
Şehir: Ankara


İlan Detay | Satılık Angus Düve – Damızlık Angus Gebe Düveler

Satılık angus düve isteyenler, damızlık angus sığır yetiştiriciliği yapacaklar, angus gebe düveler mevcuttur. Hemen hazır 70 adet satılık angus düve sizi beklemektedir. Arayın hemen teslim edelim.

Avusturya menseili 2 transport yapabilecegimiz et irki birinci sinif, tüm sertifikalari mevcut, karantinasi tamamlanmis, bakanliktan veteriner komisyonu tarafindan secilmis toplamda 70 adet gebe düve angusumuz hemen teslime hazirdir. Türkiye-Ankara teslim fiyatina hersey dahildir. Direk teslimat fiyatidir. Damızlık angus düvelerin yaslari max. 18-34 aydir. Agirliklari 500 kg dir.

Direk bizi arayabilirsiniz ya da numara birakirsaniz ilgilenenleri biz de arayabiliriz.
0043 676 614 93 23
0043 1 405 35 72

Yukarıda özellikleri yazılı 70 adet damızlık angus düve fiyatları ve diğer konular için telefon edin gerekli bilgileri verelim.

Satılık angus düve alıp, damızlık angus çiftliği kuracaklar hemen arayın 70 adet angus gebe düve sizin olsun. Yada bize mesaj bırakın damızlık angus gebe düveler için biz sizi arayalım.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.