hit counter for tumblr

Satılık Belçika Mavisi Erkek Buzağı – Gebe DüvelerFiyat Bilgisi: 1700 TL
İlan Tarihi: 22 Temmuz 2011, Cuma
Türü: belçika mavisi
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 0546 851 6657
Adres: kaynarca


İlan Detay | Satılık Belçika Mavisi Erkek Buzağı – Gebe Düveler

Satılık belçika mavisi erkek buzağı ve diğer erkek buzağılar ithal olarak Sinanlı Hayvancılık tarafından getirilmektedir. Aynı zamanda ithal gebe düvelerde getirilmekte olup, gebe düve fiyatlarında indirim yapılmıştır. Arayın gebe düve fiyatları ile ilgili görüşelim.

Satılık ithal belçika mavisi ve diğer cins erkek buzağı satışlarımız başladı. Holstein gebe düve fiyatları indirimle satılmaktadır. tel: 0546 851 66 57  Sinanlı Hayvancılık.

Satılık belçika mavisi erkek buzağı ve diğer erkek buzağılarla, hostein gebe düve alacaklar bizimle irtibata geçin. Gebe düve fiyatları indirimli olarak satılmaktadır. İthal buzağı ve holstein gebe düve alacaklar telefonla veya mesaj yolu ile bize ulaşın. Arayın hayvancılığın bütün iş kollarında yadımcı olalım.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.