hit counter for tumblr

Satılık Buzağı – İthal Buzağı Satışı Hazer EmlaktaFiyat Bilgisi: 1800 TL
İlan Tarihi: 08 Eylül 2011, Perşembe
Türü: buzagı
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca


İlan Detay | Satılık Buzağı – İthal Buzağı Satışı Hazer Emlakta

Besi için erkek satılık buzağı arayanlar, istediğiniz sığır ırkı buzağı satışı Hazer Emlakın çiftliğinde yapılmaktadır. Litvanya’dan ithal buzağı getirmekteyiz. Elimizde bulunan satılık erkek buzağı şunlardır;  holstein buzağı, angus buzağı, hereford buzağı, simental buzağı, şarole buzağı, limuzin buzağı, belçika mavisi buzağı hangi buzağıyı isterseniz alabilirsiniz. Hemen Hazer Emlakı aramanız yeterli olacaktır.

Besiciler için Litvanya’dan seçerek getirmiş oldugumuz 3-4 ay aralıgı erkek buzağılarımız ( holstein buzağı, angus buzağı, hereford buzağı, simental buzağı, şarole buzağı, limuzin buzağı, belçika mavisi buzağı ) cinsi buzağılarımız çiftliklerimize gelmiş olup satışlarımız başlamıştır. Buzağı almak isteyen müşterilerimize duyrulur, görmek ve seçmek isteyenler için irtibat tel: 0546 851 66 57 Hazer Emlak Güvencesiyle hayvan ithalatı ( Anahtar Teslim Çiftlik, proje, ruhsatlandırma, danışmanlık, Fizibilite, Büyük kapasite çiftlikler )

Besi danası yapmak için erkek buzağı arayanlar fırsatı kaçırmayın Hazer Emlakta erkek buzağı satışı devam etmektedir.

Satılık buzağı fiyatları Hazer Emlakta oldukça uygundur. İrtibata geçerek yada ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. İthal buzağı satışı şu anda Kaynarca’daki çiftliğimizde devam etmektedir. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. kenan

    slm murat bey
    30 tane dişi dana almak istiyorum fiyatlar en son ne olur naklıyatı içindemi olacak

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.