hit counter for tumblr

Satılık Buzağı – Buzağı Fiyatları Hazer Emlak Güvencesi İleFiyat Bilgisi: 1400 TL
İlan Tarihi: 19 Mayıs 2011, Perşembe
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca


İlan Detay | Satılık Buzağı – Buzağı Fiyatları Hazer Emlak Güvencesi İle

Satılık buzağı alacaklara, Sinanlı Hayvancılıktan Hazer Emlak güvencesi ile duyrulur. Satılık buzağı alacaklar için firmamız simental buzağı ile holstein buzağı temini yapmaktadır.

Satılık simental buzağı fiyatları ile satılık holstein buzağı fiyatları aynıdır. 2 – 3 aylık dişi satılık simental buzağı fiyatları ile satılık holstein buzağı fiyatları 1.400 TL dir.

Satılık buzağı fiyatları bu şekilde olup, Firmamız ayrıca yurt dışından hayvan ithalatı yapmaktadır.

Yurt dışından ithal hostein düve, simental düve, hereford ve anguslar ayrıca gebe düve ve buzağı temini yapılır. Buzagılar 2-3 aylık 80 ile 120 kg aralıgında 1400 tl fiyatı vardır. gebe düvelerimiz 2600 euro ,dur hostein ve simental cinsidir. Sinanlı Hayvancılık

Tel : 0546 851 6657 Hazer Emlak Güvencesiyle

Satılık buzağı ihtiyacı olanlar ile ithal getirdiğimiz diğer hayvanlar için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Satılık buzağı fiyatları ile ithal getirilen düve fiyatları yukarıda çıkarılmıştır. İhtiyacı olan yetiştiriciler telefonla veya mesajla bize ulaşabilirler.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.