hit counter for tumblr

Satılık Damızlık Büyükbaş Hayvanlar – BigaFiyat Bilgisi: 4000 TL
İlan Tarihi: 02 Nisan 2012, Pazartesi
Türü: HOLSTEİN
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: anakkale
Ekleyen: SONER
Telefon: 0507.958.35.14
Adres: ÇANAKKALE BİGA


İlan Detay | Satılık Damızlık Büyükbaş Hayvanlar – Biga

Önder Tarım Hayvancılık Ltd. Şti’den satılık damızlık büyükbaş hayvanlar bulunmaktadır. Aşağıda özellikleri ve süt verimleri belirtilmiş satılık damızlık gebe düveler işletmemizde yetiştirilmiştir. Satılık holstein düveler devlet destekli hayvancılık kredisi kriterlerine uygundur. İhtiyacı olanlar hemen bizimle irtibata geçebilirler.

ÖNDER TARIM HAYVANCILIK LTD. ŞTİ SÜT HAYVANCILIĞIN MERKEZİ OLAN ÇANAKKALE BİGA’DAKİ ÇİFTLİĞİMİZDEN T.C ZİRAAT BANKASI 2012 HAYVANCILIK DESTEKLEME KREDİLERİ ŞARTLARINA UYGUN T.C TÜRKVET KAYIT SİSTEMİNE KAYITLI, DAMIZLIK BELGELİ BEYAZ VEYA MAVİ SERTİFİKALI BURUSELLOZ, PARATUBERCULOS, TUBERCULOS (ZOONOZ) HASTALIKLARINDAN ARİ VETERİNER KONTROLİNDE STANDART VE TÜM ÖZEL AŞILARI YAPILMIŞ SAĞLIKLI ORJİNAL BOYNUZSUZ KABAK VE OLANLARDA KESİLMİŞ DURUMDA İSTENİLEN BOY KİLO VE GENİŞLİK ÖLÇÜLERİNE UYUMLU ANNELERİ 2 – 3 LAKTASYONDAN (DOĞUMDAN) SONRA 25 – 40 KG ARASI SÜT VEREN, SUNİ TOHUMLAMA YÖNTEMİYLE GEBE KALMIŞ TOHUMLAMA BELGELİ SAĞLIK VE SEVK EDİLEBİLİR, RAPORLARI HAZIR HOLŞTEİN GEBE DÜVELER ÇİFTLİĞİMİZDEN SATILIKTIR…

Gebe düve fiyatları 1 tanesi 4.000 TL dir. Sayın yatırımcılar unutmayınızki! Telefon görüşmesiyle yatırım yapılmaz, görmeden hayvanlar hakkında bilgi sahibi olunmaz, satın alınmaz, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olunmaz, sadece fiyat uygun diye riske girip yola çıkılmaz.

KALİTEDE ÖNDER HİZMETTE LİDER KURULUŞ… HEMEN ARAYIN GELİN ÇİFTLİĞİMİZDE GÖRÜŞELİM.

Önder Tarım Hayvancılık

Soner

Biga/Çanakkale

İletişim Tel.  0507 958 35 14

Satılık damızlık büyükbaş hayvan ihtiyacı olanlar, tam istediğiniz damızlık gebe düveler çiftliğimizde bulunmaktadır. Devlet destekli hayvancılık kredisi için uygun holstein düveler için gelin çiftliğimize görüşelim. Gebe düve fiyatları 4.000 TL dir. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.