hit counter for tumblr

Satılık Erkek Dana – KarsFiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 13 Şubat 2012, Pazartesi
Şehir: Kars
Telefon: 05367792878
Firması: göster


İlan Detay | Satılık Erkek Dana – Kars

Kendimize ait çiftliğimizde aşağıda belirtilen özelliklerde ve sayıda satılık erkek dana bulunmaktadır. Erke dana fiyatları oldukça uygundur. Satılık dana arayan arkadaşlar arayın görüşelim.

ÇİFTLİĞİMİZDEKİ 8 İLE 12 AYİLK ARASİ 8 ADET ERKEK DANA SATILIKTIR. AYRICA İSTENİLEN SAYIDA VE IRK TA UYGUN FIYATA HAYVAN TEDARİĞİ YAPİLİR. ARAYIN SİZ MESLEKTAŞLARİMİZA YARDIMCİ OLMAK BİZE MEMNUNİYET VERİR.

HERKESE HAYIRLİ İŞLER DİLLERİM.

Kars

İletişim Tel.  0536 779 28 78

Kars’ta satılık erkek dana işleri ile uğraşmaktayız. Uygun erkek dana fiyatları bizdedir. Arayın erkek danalar haricinde ihtiyacınız olan hayvanlarda temin edilir. Arayın ihtiyacınızı bildirin istediğiniz miktarda hayvan temini yapılır.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.