hit counter for tumblr

Satılık Holstein Gebe Düve – Gebe Düve Fiyatları Uygun Biga’da

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 23 Eylül 2011, Cuma
Türü: DAMIZLIK GEBE DÜVE
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: anakkale
İlan Detay | Satılık Holstein Gebe Düve – Gebe Düve Fiyatları Uygun Biga’da

Çanakkale Biga’da bulunan çiftliğimizde 26 adet satılık holstein gebe düve mevcut olup, gebe düve fiyatları uygundur. Ciddi alıcılar olursa gebe düve fiyatları için pazarlık yapılır. Satılık gebe düveler hayvancılık destekleme kredisi için uygun olup, devlet destekli hayvancılık kredisi alacaklar hemen arasın görüşelim.

DAMIZLIK GEBE DÜVE 26 ADETDİR. HAYVANLARIM KREDİYE UYGUNDUR. SUNİ TOHUMLAMA BELGELERİ VE AŞILARI TAMDIR FİYAT GÖRÜŞÜLÜR.

Damızlık gebe düve için devlet destekli kredi alacak olanlar hemen görüşelim. Arayın 26 adet satılık holstein gebe düve için düve fiyatları için pazarlık yapalım.

İrtibat tel.   0543 436 47 59

Satılık holstein düve resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Devlet destekli hayvancılık kredisi alıp, satılık holstein gebe düve arayanlar hemen arayın 26 adet tam size göre damızlık gebe düve bulunmaktadır. Gebe düve fiyatları ile pazarlık yapılır. Arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.