hit counter for tumblr

Satılık Holstein İnek – Damızlık Gebe Düveler Bursa’da

Fiyat Bilgisi: 5000 TL
İlan Tarihi: 05 Temmuz 2011, Salı
Türü: HOLSTEİN SÜT İNEĞİ VE DAMIZLIK GEBEDÜVE
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Bursa
Ekleyen: ONUR ÖZATEŞ
Telefon: 0539 846 69 61
İlan Detay | Satılık Holstein İnek – Damızlık Gebe Düveler Bursa’da

Satılık holstein inek ile damızlık gebe düveler Bursa’daki çiftliğimizde bulunmaktadır. Holstein inek ve damızlık gebe düve alacaklar bizimle irtibata geçebilirler. Satılık holstein inek resimleri ile damızlık gebe düve resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

çiftşiğimizden satılık a kalite SAFKAN HOLSTEİN TAZE BUZALI SÜT İNEKLERİ VE GEBE DÜVELER… ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM.. 1 RİNCİ SINIF HOLSTEİN GEBE DÜVE VE YENİ DOĞUM YAPMIŞ HOLSTEİN IRKI İNEK SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.. 25 KG DAN BAŞLAYIP 42 KG ARASINDA YÜKSEK SÜT VERİMİ OLAN HAYVANLARMIZ DAİMA VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP TÜM SAĞLIK AŞILARIDA TAMDIR.. Sığır yetiştiricilerimize damızlık degeri yüksek,fiyatı ve kredi alımına uygun hayvanları temin etmek için buradayız satışını yaptıgımız hayvanların gebelikleri, sağlık durumları, meme yapıları, vucut kondisyonlarına bakılarak ve fiyat yönünden en uygun hayvanlar siz degerli yetiştiricilerimize sunulmaktadır. Gebelik süreleri ise 4 ile 8 ay arasında değişmektedir. HAYVAN ALMAYA GELEN ARKADAŞLARIMIZA ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLUP NAKLİYAT SIKINTIMIZ YOKTUR İSTEDİĞİNİZ YERLERE TESLİMAT YAPILIR ŞİMDİDEN HERKEZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLER HERKEZE HAYIRLI İŞLER DİLERİM. DÜRÜST ALIŞVERİŞ DOĞRU KAZANÇ.. 0539 846 69 61 İRTİBAT NUMARAMIZ.

Satılık holstein inek ve damızlık gebe düve özellikleri yukarıya çıkarılmıştır. 0539 846 69 61 nolu irtibat telefonundan arayarak inek fiyatları ve gebe düve fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Satılık holstein inek ve damızlık gebe düve ihtiyacı olanlar, yeni çiftlik kuracaklar damızlık süt inekleri için bize telefonla veya mesaj yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Damızlık inek fiyatları ve damızlık gebe düve fiyatları oldukça uygundur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.