hit counter for tumblr

Satılık İnek Fiyatları 4000 TL – M.Kemalpaşa’da

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 10 Aralık 2011, Cumartesi
Türü: GEBE DÜVE VE BUZAĞLI İNEKLER
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
İlan Detay | Satılık İnek Fiyatları 4000 TL – M.Kemalpaşa’da

Bursa M.Kemalpaşa’da bulunan çiftliğimde satılık inek fiyatları 4000 TL ile başlamaktadır. Ayrıca inek çiftliği içerisinde gebe düve satışı devam etmektedir. Damızlık düve ile damızlık süt ineği alacaklar arayın görüşelim. 

BANKA KREDİSİNE UYGUN SERTİFİKALI GEBE DÜVELER VE BUZAĞILI İNEKLER SATIŞA SUNULMUŞTUR.

ÇİFTLİĞİMİZDE BAKILMAKTA OLAN 1.ve 2. BUZAĞILARINI YAPMIŞ HAKİKİ ALACA HOLSTEİN CİNSLİ SÜT İNEKLERİ VARDIR. SÜT VERİMLERİ İSE GÜNLÜK 27 İLA 35 LT DİR.  AYRICA BİZİM YETİŞTİRDİĞİMİZ DAMIZLIK 3 VE 7 AYLIK GEBELİĞİ OLAN DÜVELER BULUNMAKTADIR. İNEK FİYATLARI 4.000 TL İLA 5.000 TL ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. GEBE DÜVE FİYATLARI İSE 4.000 TL İLA 4.500 TL ARASI OLUP GELİP GÖRDÜĞÜNÜZ TAKDİRDE PAZARLIK PAYIMIZ VARDIR.

HAYVANLARIMIN HEPSİ VETENİNER TARAFINDAN HER AY KONTROL EDİLMEKTEDİR. T.C.ZİRAAT BANKASI HAYVANCILIK DESTEKLEME KREDİSİNE UYGUNDURLAR. TÜRKVET, DAMIZLIK BİRLİĞİNE KAYITLARI YAPILMIŞTIR. ALACAĞINIZ HAYVANLARIN ARAÇLARI YOK İSE YERİNE KADAR TESLİM EDİLİR.

TAM 35 YILDIR TÜRKİYE NİN HER KÖŞESİNE HİZMET VERMEKTEYİM.

BANKA KREDİSİYLE HAYVAN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ÇİFTLİĞİMİZDE FATURA DÜZENLENMEKTEDİR. KALİTELİ VE UYGUN FİYAT LARA HAYVAN ALMAK İSTERSENİZ, ARAYIN GÖRÜŞELİM.

Satılık İnek Fiyatları 4000 Tl ile başlayan fiyatlardan inek alacaklar,

Muzo

M.Kemalpaşa/Bursa

İletişim Tel.   0539 446 45 33   0538 933 80 69   0539 593 54 25

Satılık inek fiyatları 4000 tl, gebe düve fiyatları 4.000 4.500 TL ortalaması ile M.Kemalpaşa’daki çiftliğimde satılmaktadır. İnek süt verimi yüksek inek alacaklar ile safkan holstein düve alacaklar hemen arayın, gelin hayvanları görün. Canılı hayvan nakliyesi için yardımcı oluruz. Arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.