hit counter for tumblr

Satılık İnek Fiyatları – Satılık Düve Fiyatları Bizde Uygun

Fiyat Bilgisi: 4.500 TL
İlan Tarihi: 25 Ağustos 2011, Perşembe
Türü: inek
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Bursa
Ekleyen: HASAN ÖZYAKAR
Telefon: 0536 772 03 56-------0541 717 07 73
Adres: BURSA M.K PAŞA
İlan Detay | Satılık İnek Fiyatları – Satılık Düve Fiyatları Bizde Uygun

Bursa’da uygun satılık inek fiyatları ile satılık inekler, M.Kemalpaşa’daki çiftliğimizde bulunmaktadır. Ayrıca çiftliğimizde kendi yetiştirdiğimiz satılık düveler bulunmaktadır. Süt hayvancılığı yapacaklara duyrulur.

Slm arkadaşlar çiftliğimde bakmakta olduğum, süt ineklerini ve düveler satıyorum.

Satılık inek fiyatları ve satılık düve fiyatları oldukça uygundur. Süt hayvancılığı yapacaklar, damızlık ihtiyacı olanlar hemen bizimle irtibata geçin, istediğiniz süt inekleri ve satılık düveler sizin olsun.

İrtibat tel.      0536 772 03 56

İnek çiftliği resimleri ile satılık inek resimleri ve satılık düve resimleri görülmektedir.

Kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz damızlık hayvanlar düveler ve satılık inek fiyatları günümüz şartlarından daha iyi fiyatlardan satılacaktır. Arayın İnek fiyatları ve düve fiyatları ile ilgili bilgi verelim. Çiftliğimizi ziyaret edin damızlık hayvanları yerinde görün.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.