hit counter for tumblr

Satılık İthal Besilik Danalar – Ankara

Fiyat Bilgisi: 11,5 12,5 TL
İlan Tarihi: 01 Mayıs 2012, Salı
Türü: SİMENTAL LİMUZİN ŞAROLE
Yaşı: 3 - 6 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Ankara
Ekleyen: SUAT ŞAHİN
Telefon: 05324962013
Adres: KARAOĞLAN KÖYÜ GÖLBAŞI ANKARA
Firması: göster
İlan Detay | Satılık İthal Besilik Danalar – Ankara

Simental, limuzin ve şarole satılık ithal besilik danalar Ankara Gölbaşı’ndaki çiftliğimizde bulunmaktadır. Dana besiciliği yapacaklar gelin besilik danaları yerinde görün ve kararınızı verin. Besilik dana fiyatları uygundur hemen arayın görüşelim.

AVUSTURYADAN İTHAL SİMENTAL DANA, LİMUZİN DANA VE ŞAROLE BESİLİK DANALARIMIZ ANKARA’DAKİ ÇİFTLİĞİMİZDE SATIŞA SUNULMUŞTUR. DANA BESİCİLİĞİ YAPACAKLAR HEMEN ARAYIN İSTEĞİNİZİ KARŞILAYALIM. 

ÇİÇEKDAĞI HAYVANCILIK

SUAT ŞAHİN

KARAOĞLAN KÖYÜ-GÖLBAŞI/ANKARA 

 İletişim Tel.  0532 496 20 13

Ankara Gölbaşı’ndaki çiftliğimizden satılık ithal besilik danalar alacaklar hemen arayın. Gelin danaları yerinde görün. Besilik dana fiyatları oldukça uygundur. Arayın detaylı bilgi verelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.