hit counter for tumblr

Satılık Montofon İnek – Montofon İnek Fiyatı 5.500 TL.Fiyat Bilgisi: 5500 TL
İlan Tarihi: 09 Ekim 2011, Pazar
Güncelleme: 09 Ekim 2011, Pazar
Türü: süt ineği
Yaşı: 7 yasinda
Toplu Satış: Hayir
Kimden: Sahibinden
Şehir: Dzce
Ekleyen: NURAL
Telefon: 05417415463
Adres: DÜZCE- YIĞILCA


İlan Detay | Satılık Montofon İnek – Montofon İnek Fiyatı 5.500 TL.

Satılık montofon inek, yedi yasında her yıl doğum yapar, aynı zamanda yanında on günlük buzağısı ile beraber satılacaktır. Montofon inek süt verimi günlük 20 litredir. İnek bakımı ve beslenmesi iyi yapılırsa süt verimi artabilir.

Satılık montofon inek, beslenmesinde yem seçmez önüne ne koyarsanız yer. Annem ve babam yaşlandığından bakacak kimse kalmamıştır. Onun için satışa çıkardım. Ciddi montofon inek alacaklar arasın. Montofon inek fiyatı buzağısı ile beraber 5.500 TL dir.

Düzce- Yığılca

İrtibat Tel.   0541 741 54 63

Satılık montofon inek buzağısı ile beraber satılacaktır. Düzce Yığılca içesinde bulunan montofon inek fiyatı buzağısı ile beraber 5.500 TL dir. İnek süt verimi günlük 20 litredir. İnek bakımı iyi yapılırsa artabilir. İhtiyacı olanlar arasın.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.