hit counter for tumblr

Simental Dana – Macaristandan İthal Diğer DanalarSimental Dana – Macaristandan İthal Danalar ilanı yayını sona ermiştir.

Simental dana ile holstein dana, limuzin dana, hereford dana ve belçika mavisi danalar Macaristan’dan ithal olarak getirilmektedir. İthal dana olarak getirilen birinci sınıf safkan simental dana ile holstein, limuzin, hereford ve belçika mavisi dana fiyatları uygun olarak ithal edilmektedir.

Simental dana ile holstein dana, limuzin dana, hereford dana ve belçika mavisi dana alacaklar bizimle irtibata geçebilirler. Besilik dana fiyatları uygundur. Alıcı olanlar telefonla veya mesajla bize ulaşabilirler. İtal dana isteğe göre yapılmaktadır. Bütün resmi işlemler şirketimiz tarafından takip edilir ve yapılır.
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. uğur çoban

  hayvanlarınızın canlı ağırlıkları ve fiyatları nedir?
  en az kaç adet alabiliyoruz ?

 2. refik

  merhaba
  canlı ağırlıkları ve fiyat konusunda bilgi vermeniz ricasıyla.

  saygı ile…

 3. dervis

  simental dana almak istiyoruz. 6-7 aylık. 300 adet düsünüyoruz. bi görüsebilirmiyiz. 0537 207 07 33.

 4. yavuz.degirmenci

  SAYIN ARKADASLAR,BENDE MACARISTANDA YASIYORUM, YALNIZCA BAKINIZ; MACARISTANDAN HAYVAN ALIRKEN 25% VERGI ÖDÜYONUZ; BUNU SIZE SÖYLEMIYORLAR VERDIGI FIYATIN ICINDE HESAPLIYORLAR; SONRADAN MALIYEDEN PARAYI GERI ALIYORLAR; DIKKAT EDIN BÖYLE KAZIKLARI YEMEYIN ARTIK: ALDIGINIZ ZAMAN %25 DÜSÜNÜZ FIYATDAN; CÜNKÜ O PARA SIZIN PARANIZ; DIKKATLI OLUNUZ:

 5. mehmet cantürk

  Sayın yavuz degirmenci bu konu hakkında sizinle ayrıntılı olarak görüşmek isterim

  • yavuz degirmenci

   Sayin mehmet cantürk,

   istediginiz konuda sizinle herzaman görüsürüm.arayin görüselim.0036303634687

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.