hit counter for tumblr

Damızlık Koç Satışı – İthal Koç Fiyatları İçin Arayın

Fiyat Bilgisi: 1000 TL
İlan Tarihi: 14 Ekim 2011, Cuma
Türü: koyun
Yaşı: 1 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: ali durmaz
Telefon: 0531 310 12 55
Adres: büyükçekmece merkez
İlan Detay | Damızlık Koç Satışı – İthal Koç Fiyatları İçin Arayın

İstanbul Büyükçekmece’de şarole koyun, dorper koyun ve suffolk koyun ırkı damızlık koç satışı yapmaktayız. Ayrıca border Liecester, plevensky koçları ve koyunları mevcuttur. Damızlık koç ithal olarak getirilip satılmaktadır. Çiftliğinde melezleme yapmak isteyenler hemen arayın satılık koç  ve koyunlar için görüşelim.

Damızlık koç fiyatları aşağıda belirtilmiştir. inceleyin, arayın görüşelim. Damızlık koçlar tamamen ithal ve safkan koçlardır.  

Yeni parti şarole ve diger satılık koç ırklarımızı aşagıda koç fiyatları ile sıralıyorum. İhtiyacı olan arkadaslar Büyükçekmece’deki çiftligimizden tedarik edebilirler. Herkese bol yavrulu sezonlar dilerim.

Border Liecester (ingiliz malı): 2 koç 1 koyun vardır 2.000 TL adet fiyatıdır yurdumuza ilk defa gelmiştir nadir bulunan bir ırktır.

Dorper siyah başlı(avustralya malı): 1 yaşında olanlar 1.500 TL 6 aylık olanlar 1000 TL dir. Hepsi siyah baştır pedigrelidir hepsi koçluktur.

Suffolk (ingiliz malı): 4 adet yetişkin 110 kg civarı koç vardır, 1.500 TL adet fiyatıdır pedigrelidirler.

Charollais (Fransız malı, şarole koyun): 4 adet 7 aylık erkek vardır adet fiyatı 1.000 TL dir.

Plevensky (Bulgar malı): 14 koyun 1 koç vardır koyunlar ilkine gebedir tane fiyatı 1.000 TL dir.

Ali Durmaz  İstanbul/Büyükçekmece

İletişim Tel.   0531 310 12 55

Damızlık koç satışı, İstanbul Büyükçekmece’deki çiftliğimizde yapılmaktadır. Hepsi ithal; şarole koyun, dorper koyun ve suffolk koyun ırkı saf satılık koçlar ırkının bütün özelliklerini taşımaktadır. İthal koç fiyatları için arayın görüşelim. Çiftliğinde melezleme yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmayın. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.