hit counter for tumblr

İvesi Koyun Satışı – Şanlıurfa

Fiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 06 Nisan 2012, Cuma
Türü: KOYUN
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sanliurfa
İlan Detay | İvesi Koyun Satışı – Şanlıurfa

Şanlıurfa’da damızlık koyun yetiştiriciliği yaptığımız işletmemizden ivesi koyun satışı yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine istenilen sayıda damızlık koyun olarak ivesi koyun satışı yapıyoruz. Arayın istediğiniz sayıyı bildirin, uygun ivesi koyun fiyatları ile birinci sınıf damızlık koyun sahibi olun.

KOYUNLARIMIZ İVESİ KOYUN (SARIBAŞ) IRKIDIR. Dünyada En Çok Süt Veren İkinci Koyun Irkıdır. İvesi koyunlar; Kötü Bakım, Beslenme Koşullarında Bile Verimli bir ırktır. BÜTÜN AŞILARI YAPILMIŞ TÜRK VETERİNER SİSTEMİNE KAYITLIDIR. KREDİ İÇİN HERŞEY HAZIR DURUMDA, KOYUNLARIN HEPSİ GEBEDİR. YAŞLARI 2 – 3 ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. İSTEDİĞİNİZ SAYIDA KOYUNUMUZ MEVCUTTUR. ŞANLIURFA’DAN TÜRKİYE’NİN HER YERİNE UYGUN İVESİ KOYUN FİYATLARI İLE NAKLİYE YAPIYORUZ. KOYUNLARIMIZ BİRİNCİ SINIF DAMIZLIKTIR.

Birinci sınıf damızlık koyun için bizimle hemen irtibata geçin.

Ömer Yeğen

Şanlıurfa

İletişim Tel.   0544 788 65 35

İşletmemizde istenilen sayıda birinci sınıf damızlık ivesi koyun satışı yapılmaktadır. Damızlık koyun olarak ivesi koyunu düşünenler, Türkiye’nin her yarine ivesi koyun satışı yapılır. İhtiyacı olanlar hemen arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.