hit counter for tumblr

Kangal Koyun Satışı ve Temini – ÇorumFiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 24 Mart 2012, Cumartesi
Şehir: orum
Telefon: 05333767185
Firması: göster


İlan Detay | Kangal Koyun Satışı ve Temini – Çorum

Çorum’un Alaca ilçesinde Boğaziçi Hayvancılık olarak, Kangal koyun satışı ve temini işleri yapmaktayız. Kangal koyunu, kangal kuzusu ve kangal koç ihtiyacı olanlara istedikleri vasıflarda kangal koyunu temin edilir. Hemen arayın görüşelim. 

Kanga lkoyun, kangal kuzu, toklu, şişek ve küçükbaş hayvan komisyonculuğu yapmaktayız. Yakın civar pazarlardan ve ahırlardan garantili mal temini yapılır. İhtiyacı olanlar hemen bizimle irtibata geçebilirler.

Boğaziçi Hayvancılık

Çorum

İletişim Tel. 0533 376 71 85

Çorum ve çevre illerinde kangal koyun satışı ve temini işleri ile uğraşan Boğaziçi Hayvancılık, Küçükbaş hayvan ihtiyacı olanlara damızlık hayvan ve besilik hayvan temini yapmaktadır. Küçükbaş damızlık hayvan ve besilik hayvan ihtiyacı olanlar hemen arayın görüşelim. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.