hit counter for tumblr

Kurbanlık Koyun – Adana’da Adaklık Kurban Satışı

Fiyat Bilgisi: 650 TL
İlan Tarihi: 02 Kasım 2011, Çarşamba
Güncelleme: 02 Kasım 2011, Çarşamba
Türü: van koyunu
Yaşı: 1 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Adana
Telefon: 05318576979
Adres: YUKARI ÇİCEKLİ KÖYÜ HİNNEPLİ YÜREGİR
İlan Detay | Kurbanlık Koyun – Adana’da Adaklık Kurban Satışı

Adana’da kendimize ait koyun çiftliği içerisinde beslenmiş kurbanlık koyun satışlarımız devam etmektedir. Kurbanlık koyun alacak arkadaşlar, arayın gelin kurbanlıkları görün. Kurbanlık koyunlar ortalama olarak 55 ile 70 Kg. canlı ağırlığa sahiptirler. İstediğiniz ağırlıkta kurbanlık seçebidiğiniz gibi, isterseniz toplu kurbanlık koyun satışı yapılmaktadır.

Toplu satışlarda şehir içi hayvan nakliyesi kendi araçlarımızla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurban bayramında kurbanlık satışı dışında her zaman adaklık kurban satışı devam etmektedir. İstediğiniz miktarda koyun satışı yapılır, sayıda sınır yoktur.

Kurbanlık koyun fiyatları koyunun ağırlığına göre hesap edilir. Arayın kurbanlık koyunları görün yinede pazarlık yapalım. Müşterimiz olan olmayan herkesin Kurban Bayramını kutlar sağlıklı günler dileriz. 

Kurbanlık koyun için,

Hasan Eker

Yukarı Çiçekli Köyü  Hinnepli-Yüreğir/Adana

İletişim Tel.  0531 857 69 79

Kurbanlık koyun satışı Yüreğir’deki çiftliğimizde yapılmaktadır. Kurbanlık koyun fiyatları canlı ağırlığa göre hesaplanır. Kurbanlık koyunlar tek olarak satışı yapıldığı gibi, toplu olarakta satış yapılmaktadır. Toplu alımlarda şehir içi hayvan nakliyesi araçlarımızla yapılmaktadır.
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. mmustafa

  abi aldığımız koyunların harika etleri çıktı Allah razı olsun çok memmun kaldık…Allah sizin gbi besicileri daim etsin. Allah razı olsun tekrar…

 2. Alpenvieh Import-Export GmbH

  Sayin müsterilerimiz biz Avusturya canli hayvan ihracat ithalat Firmasi Alpenvieh Import-Export GmbH olarak Avusturyadan Türkiyeye canli Besilik Simental Dana göndermekteyiz. Hazirladigimiz hayvanlar ortalama 270 kg dir ve her yüklemede ortalama 65-68 hayvan yüklüyoruz. Müsterimizin memnuyeti basarimiza basari kattigindan, gönderdigimiz hayvanlar saf secme Avusturya irkidir ve sayi olarak 80 % Simental irkidir. Hayvanlar yüklemeden en gec 4 Gün sonra varacaklari adreslerine saglikli sekilde ulastirilirlar. Bugüne kadar Referans olarak verebilecegimiz Türkiyede bircok hayvanci Firmasi mevcuttur. Arem Tarim, Doga Damizlik, Yarimada Gida gibi.. Fiyatimiz Kapikule Teslim kg 3,90 € olarak gerceklesir. Fiyatimiza Avusturya Karantina, Veteriner, Nakliya, Gümrükleme dahildir. Ayrica Türkiye secim heyetinin Avusturya ici seyahat konaklama masrafida tarafimizca üstlenilmektedir. Daha genis bilgi icin arayin görüselim.

  Alpenvieh Import-Export GmbH
  Mayrwiesstr. 27
  A- 5300 Hallwang /AUSTRIA
  Phone + 43-662 661 576
  Mobil +43-681 20 55 47 84
  Mobil + 49- 1520 543 55 88
  E-Mail: seyit.celik@alpenvieh.com
  E-Mail: bernd.lichtenstern@alpenvieh.com

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.