hit counter for tumblr

Malatyada Satılık Oğlak – Erkek Oğlak Fiyatları UygundurFiyat Bilgisi: 300 TL
İlan Tarihi: 07 Ağustos 2011, Pazar
Türü: Keçi
Yaşı: 3 - 6 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Malatya
Ekleyen: Yasin KAVAK
Telefon: 0532 2065346
Adres: Kuluncak/Malatya


İlan Detay | Malatyada Satılık Oğlak – Erkek Oğlak Fiyatları Uygundur

Malatyada satılık oğlak, 200 adettir içerisinde 6 kurbanlık teke ile 20 adet halep oğlak bulunmaktadır. İlgilenen ihtiyaç sahipleri, hepsi erkek oğlaktır, arayın görüşelim.

200 adet bakımlı oğlak mevcuttur. Çoğunluğu yerli ırk olup, içerisinde 6 adet kurbanlık teke vardır. 20 civarında halep oğlak vardır. Hayvanlarımızın hepsi erkek olup, tüm aşıları yapılmıştır. Toplu alımlarda fiyat için arayınız. Yasin KAVAK: 0532 206 53 46

Sahibinden satılık oğlak arayanlar, hepsi erkek oğlak olarak 200 adettir. Eseriyeti yerli erkek oğlak olup, erkek oğlak sürüsü içerisinde 20 adet halep erkek oğlak, 6 adet kurbanlık teke mevcuttur.

Erkek oğlak fiyatları ile kurbanlık teke fiyatları ugundur. Erkek oğlak, kurbanlık teke ihtiyacı olanlar benimle irtibata geçsinler. Toplu alımlarda oğlak fiyatları ve kurbanlık teke fiyatları için kolaylıklar sağlanır.

İrtibat Telefonu.  0532 206 53 46

Malatyada satılık oğlak ve kurbanlık teke için telefon yada mesajla ulaşmanız yeterlidir. Oğlak fiyatları uygundur, ihtiyacı olanlar erkek oğlak alacaklar hemen arayın. Sahibinden satılık erkek oğlak kaçmaz. Arayın görüşelim gerekli bilgileri verelim.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. yucel dogan

    selamun aleykum yasin abi acaba simdide sizde erkek oglak varmi yada sizin oralarda bana lazimda saygilar

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.