hit counter for tumblr

Orduda Satılık Danalar – 55 Adet Dana 80.000 TL.

Fiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 22 Kasım 2011, Salı
Güncelleme: 22 Kasım 2011, Salı
Türü: -
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Ordu
Telefon: 05306575693
Adres: ORDU/MERKEZ
İlan Detay | Orduda Satılık Danalar – 55 Adet Dana 80.000 TL.

Besi danası arayanlar, ağırlıkla simental dana olmak üzere, orduda satılık danalar 55 adettir. Besilik dana alacaklar arayın görüşelim. Toplu dana satışı tercihimizdir, istenilen kadarda alabilirsiniz. Arayın dana fiyatları ve diğer detaylar için görüşelim.

Canlı ağırlıkları 80 Kg – 150 Kg arası gelen 55 adet satılık danalar; simentel, holstein, montofon, jersey ve melezlerinden oluşmaktadır. 8 adeti dişi dana olup, gerisi erkek dana olarak satılıktır.Yetiştiricilik yaptığımız yer Ordu merkezdir. 55 adet dana fiyatları toptan olarak, 80.000  TL dir. Adet satışımızda bulunmaktadır. İsteyene istediği sayıda dana satışı yapılır. Satılık danaların sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Satılık danalar hayvancılık destekleme kredisi için uygundur.

Not: Satılık besi danaları ağırlıklı olarak simental dana ile simental melezleridir.

Orduda satılık danalar için,

İletişim Tel.  0530 657 56 93

Orduda satılık danalar ağırlıklı olarak simental dana ile simental melezi danalardır. Azda olsa holstein dana ve montofon dana mevcuttur. Besilik dana alacaklar arayın görüşelim. Toplu dana satışı tercihimizdir, istenildiği kadarda satışlarımız mevcuttur. Besi danası alacaklara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. veysel

    urfa teslim yapa bilirmisiniz

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.