hit counter for tumblr

Sahibinden Saanen Keçisi – Uygun Saanen Keçi Fiyatları Gemerek’teFiyat Bilgisi: 24000 TL
İlan Tarihi: 03 Haziran 2011, Cuma
Türü: sanen
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sivas
Ekleyen: atilla altundağ
Telefon: 05459029028
Adres: yeniçubuk/gemerek


İlan Detay | Sahibinden Saanen Keçisi – Uygun Saanen Keçi Fiyatları Gemerek’te

Sahibinden saanen keçisi ve sanen oğlak Sivas Gemerek’te satılacaktır. 20 adet saanen süt keçisi ile 17 adet saanen oğlak ve 2 adet saanen teke satılıktır. Saanen keçi fiyatları uygundur. Sahibinden saanen süt keçisi ve saanen oğlak alacaklar benimle irtibata geçsin.

20 saanen süt keçisi ile yanında 17 saanen oğlak ayrıca 2 adet saanen teke satılıktır. Saanen süt keçileri Ağustos ayında tekrar doğum yapacaklardır. Saanen süt keçilerini ihtiyacım olduğu için satıyorum. Saanen keçi yetiştiriciliği yapmak isteyenler, keçilerim kazanç getirecektir. İlgilenenlerle anlaşacağımızı sanıyorum, inşallah saanen keçilerimin hayrını görürler.

Saanen keçi fiyatları; 20 saanen süt keçisi, 17 saanen oğlak ve 2 adet saanen teke olarak 24.000 TL dir. Saanen keçi fiyatları uygundur.

Sahibinden sanen keçisi, saanen oğlak ve saanen teke alacaklar, vakit geçirmeden telefonla veya mesaj yoluyla bana ulaşın saanen süt keçisi sahibi olun. Uygun saanen keçi fiyatlarını kaçırmayın.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.