hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık Koyun Kuzu – Koyun Kuzu Fiyatları UygundurFiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 12 Eylül 2011, Pazartesi
Türü: KOYUN
Yaşı: 3 - 6 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul


İlan Detay | Sahibinden Satılık Koyun Kuzu – Koyun Kuzu Fiyatları Uygundur

İstanbul’da sahibinden satılık koyun kuzu Büyükçekmece Tepekent’teki çiftliğimizde yapılmaktatır. Satılık kuzulu koyun ırkı elimizde merinos koyunu, tahirova koyunu ve kıvırcık koyunu mevcuttur. İhtiyacı olan arkadaşlar bizimle irtibata geçip istedikleri koyun ırkı seçimine sahip olabilirler.

SAHİBİNDEN SATILIK KUZULU KOYUN, ÇİFTLİĞİMİZDE ÖZENLE BAKMAKTA OLDUĞUMUZ MERİNOS, TAHİROVA VE KIVIRCIK CİNSİ GENÇ DAMIZLIK KOYUNLAR SATILACAKTIR.

(HAYVANLARIMIZ KREDİYE UYGUN OLUP İL TARIM VE DAMIZLIK BİRLİĞİNE KAYITLIDIR…)

Küçükbaş hayvancılık kredisi için uygun olan damızlık koyunlar için devlet destekli hayvancılık kredisi alabilirsiniz. İstediğiniz koyun ırkı koyun fiyatları için irtibata geçin gerekli bilgileri verelim.

İrtibat Tel. 0532 614 77 96

Sahibinden satılık koyun kuzu almak isteyenler hemen arayın uygun satılık koyun fiyatları ve satılık kuzu fiyatları için görüşelim. Elimizde mevcut merinos koyunu, tahirova koyunu ve kıvırcık koyunu seçimini yapın, koyun fiyatları ve kuzu fiyatları için görüşelim. İlgili arkadaşlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.