hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık Koyunlar – KocaeliFiyat Bilgisi: 31000 TL
İlan Tarihi: 08 Mart 2012, Perşembe
Güncelleme: 13 Mayıs 2012, Pazar
Türü: kıvırcık...sakız-merinos karışımı
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Kocaeli
Ekleyen: osman özdeniz
Telefon: 0532-6866344
Adres: ulaşlı


İlan Detay | Sahibinden Satılık Koyunlar – Kocaeli

Aşağıda sayıları ve özellikleri yazılı sahibinden satılık koyunlar bulunmaktadır. İhtiyacı olanlar satılık koyun arayanlar hemen arasınlar. Arayın koyun fiyatları ve satılık kuzu fiyatları hakkında ve diğer detaylar hakkında bilgi verelim.

31 adet koyun bunların 12 tanesi saf kıvırcık 19 taneside sakız – merinos karısımıdır. Bunlara ait 35 adet kuzu canlıda 20-30 kg arasında 1 adet kıvırcık koç bulunmaktadır. Hayvanlarımızın hepsi 1-2 yaslarında yüksek bakımlı ve asıları tamdır. İhtiyactan satıyorum.

Osman Özdeniz

Ulaşlı/Kocaeli

İletişim Tel.  0532 686 63 44

Sahibinden satılık koyunlar için hemen arayın. Satılık koyunlar ve satılık kuzular hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen arayın, detaylı bilgi verelim. Satılık koyun fiyatları ve satılık kuzu fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.